איך והיכן קונים היום עגילים?

איך והיכן קונים היום עגילים?

איך והיכן קונים היום עגילים?

מאז ומעולם היו העגילים תכשיטים נפוצים ואהובים ביותר. לאחרונה נמצאו הוכחות היסטוריות לכך שנשים וגברים ענדו עגילים מסוגים שונים כבר לפני אלפיים שנה!
ואין זה פלא, העגילים מוסיפים אופי ועניין למראה הכללי ומבטאים את האופי והאישיות.
רוצים להתחדש בעגילים יפים? כמובן!
אם כך, עליכם לדעת כי הדרך לרכישה נכונה ונבונה עוברת דרך שתי שאלות מרכזיות: 'איך?' ו'היכן?'

איך?

כמו בכל תחום צרכני, גם בעולם העגילים רצוי 'לעשות שיעורי בית' קצרים טרם הרכישה, כדי להבטיח שהקנייה תהיה מוצלחת. ולכן:
- התאימו את העגילים למבנה הפנים. לפנים עגולות יתאימו עגילים ארוכים, ולפנים ארוכות ורזות - עגילים עגולים וגדולים.
- התאימו את צבע העגילים לצבע העור. עגילים עשויים ממתכת צהובה (למשל: עגילים מזהב אמיתי) או אדומות יתאימו לשחומות עור ולבעלות שיער ג'ינג'י; עגילי כסף או עגילים מזהב לבן יתאימו במיוחד לבעלות גוון עור בהיר.
- רכשו עגילים לפי הייעוד שלהם. לשימוש יומיומי מומלץ לרכוש עגילים 'צנועים' יחסית, בלי הרבה אבני חן יקרות. לאירועים וליציאות ערב יתאימו בעיקר עגילים נוצצים, הכוללים יהלומים ואבנים טובות אחרות.
- חפשו עגילים מקוריים ולא שגרתיים. כך תמשכו יותר תשומת לב. עגילי חיות מעוצבים (בקולקציה של youme תוכלו למצוא לא מעט עגילים יפהפיים כאלו) או עגילים מעוצבים אישית הם דוגמאות מצוינות.

היכן?

בעולם התכשיטים חשוב מאוד לדעת היכן לבצע את הרכישה. רק כך תדעו שרכשתם תכשיט איכותי וברמה גבוהה.
- רכשו עגילים (כמו כל תכשיט אחר) במקום מסודר ומוסדר. במילים אחרות: חפשו מקום שמספק קבלות ומעסיק אנשי מקצוע מביני עניין. כך תימנעו מזיופים.
- אחריות. מקום טוב לרכוש בו תכשיטים הוא מקום שמבטיח אחריות על העגילים במקרה של נזק, פגם או כל בעיה אחרת הקשורה למראה התכשיט.
- ודאו שאפשר להתחרט. חנות תכשיטים מקצועית מאפשרת ללקוחותיה החזרים או החלפות, גם אם פשוט התחרטתן על הקנייה. בקשו ללמוד על מדיניות ההחזרות וההחלפות של החנות עוד לפני הקנייה.