עגילי חישוק - נחשקים במיוחד

עגילי חישוק - נחשקים במיוחד

קולקציית התכשיטים שלנו התרחבה. למגוון התכשיטים הגדול שלנו הצטרפה משפחה חדשה: משפחת החישוקים. המשפחה כוללת עגילי חישוק חדשים, יפים ומקוריים העשויים, כמו כל התכשיטים שלנו, מזהב אמיתי 14 קראט, ברמת גימור גבוהה ובהתאם לסטנדרטיים בינלאומיים. זה הזמן לערוך היכרות עם מגוון עגילי החישוק שלנו, לקבל המלצות ואפילו אזהרה חשובה.

איזה סגנון מתאים לך?

קולקציית עגילי החישוק שלנו כוללת ארבעה סוגי עגילים. עגילי חישוק, עגילי חישוק עם צ'ארם, עגילי האגי ועגילי חישוק צמוד.
עגילי חישוק – עגילים גדולים ובולטים מעוצבים בצורת חישוק. העגילים מתאימים בדרך כלל לאירועים ולבילויים. הם בעלי נוכחות ואי אפשר שלא לשים לב אליהם.
עגילי חישוק וצ'ארם – עגילים המורכבים משני חלקים: חישוק וקישוט התלוי ממנו בלולאה. הקישוטים הם מגוונים, חלקם משובצים באבני זירקון, חלקם בתוספת פנינה אמיתית וחלקם מעוצבים בצורות שונות כמו לבבות, עלים ועוד. עגילים אלו מתאימים בדרך כלל לילדות, לנערות ולנשים צעירות.
עגילי האגי – עגילים אלו מחבקים את האוזן והם מגיעים בשלל עיצובים. חלקם משובצים באבני זירקון, חלקם בעלי עיטור מיוחד וחלקם חלקים. עגילי האגי מתאימים גם לנשים וגם לנערות והם מעניקים לפנים מראה נסיכי ומעודן. מומלץ לענוד עגילי האגי באירועים סולידיים או אפילו ביום-יום.
עגילי חישוק צמוד – עגילים צמודים לאוזן ובעלי צורה מעניינת. העגילים הללו משובצים באבני זירקון והעיטורים באים במגוון צורות, לבבות, פרחים ועיטורים מקוריים. את העגילים אפשר לענוד ביום-יום או כאשר רוצים להתקשט בעגילים מיוחדים שמשתלבים יפה עם כל בגד חגיגי.

המגוון ממשיך גם בסוגי הסוגריים

קולקציית עגילי החישוק כוללת גם מגוון סוגרים. כולם בטיחותיים וקלים לסגירה, אך יש הבדלים ביניהם.

סוגר קליק – סוגר שנמצא בדרך כלל בעגילי חישוק. הוא מורכב מידית קטנה ותושבת עם שקע. איך נדע שסגרנו את העגיל היטב? נשמע את ה"קליק".
סוגר תיק-תק – סוגר שנמצא בדרך כלל בעגילי האגי. בעגילים הללו יש להשחיל את ידית הסוגר פנימה לחלקו האחורי של העגיל. זהו סוגר נסתר. כלומר, כשהעגיל סגור לא נראה את הסוגר. איך נדע שסגרנו את העגיל היטב? נשמע "תיק-תק".
סוגר מנוף אחורי (ליברבאק) – סוגר נפוץ מאוד בעגילי חישוק צמוד ובעגילי חישוק עם צ'ארם. לסגירה בטוחה יש להשחיל את הסוגר לתוך חור קטן שמצדו האחורי של העגיל.

למי מתאים?

עגילי חישוק מתאימים בדרך כלל לנשים, לנערות ולילדות מגיל שבע.
אנו ממליצים שלא לענוד לילדות צעירות עגילי חישוק או עגילים תלויים.
עגילים אלו עלולים להיתפס בבגד בעת ההלבשה או בזמן משחק ולגרום לנזק. לכל העגילים באתר מצורפת המלצה לאיזו שכבת גיל הם מתאימים.
מתלבטים באיזה עגיל לבחור? רוצים לדעת עוד פרטים על עגילי החישוק שלנו? אנחנו לשירותכם. פנו אלינו כאן או בצ'אט האתר.
תתחדשו!