עגילים מקוריים - המתנה ההולמת

עגילים מקוריים - המתנה ההולמת

עגילים הם מתנה מיוחדת וכיפית שמתאימה לכל גיל; לנשים, לילדות ולנערות. חגיגות יום הולדת לילדה, למשל, הן הזדמנות להפתיע עם עגילים מיוחדים ומקורים. אם ההחלטה היא לזנוח קצת את הטעם הקלאסי והרגיל, חשוב לשים לב לכמה דברים, כדי שהמתנה אכן תקלע לטעמה של הילדה.

ביום ההולדת נדרשת מתנה מיוחדת

מעבר להיותם תכשיט, עגילים יכולים להיות בעלי אמרה ולהשתלב בסגנון של מי שעונדת אותם. כך לדוגמה, אם מדובר בילדה מלאת שמחת חיים "פלפלית אמיתית" - כמו שאומרים, אפשר לקנות לה עגילים שישקפו את אופייה הסוער והשמח. במקום להיצמד לעגילים הקלאסיים בצורת פרח או לב, אפשר לקנות עגילים לא שגרתיים בצורת פירות או חיות חמודות. זו יכולה להיות מתנה מקסימה ומרגשת שתשמח מאוד את לב הילדה.

המתנה המושלמת עבור כל גיל

עבור נערות בגיל ההתבגרות ועבור נערות צעירות יותר, עגילים מקוריים הם המתנה המושלמת. גם ילדות ופעוטות אפשר לשמח בעגילים מקוריים כמו עגילים בצורת דבורה, בובה, דובון, עגילי "הלו קיטי" ועוד. חשוב מאוד להקפיד, במיוחד כאשר רוכשים עגילים לגילים הצעירים, שהעגילים מצוידים בסוגר בטיחותי ובכל מקרה עדיף לרכוש לילדות קטנות ולפעוטות עגילים צמודים ולא עגילים תלויים. עגילים תלויים טובים ומתאימים לילדות גדולות יותר ולנערות.

איך בוחרים עגילים מיוחדים?

ראשית, כדאי לזכור, לא כל אחת תרצה עגילים מיוחדים, יש רבות שתעדפנה את העגילים הקלאסיים. אבל אם אתם בטוחים שהילדה תשמח לקבל עגילים מיוחדים ומקוריים, אפילו עם קריצה משעשעת, כדאי לזכור כמה כללים בעת בחירת המתנה.

איזה צבע? – עגילים בצורת חיות או עגילים בצורת פירות הם עגילים צבעוניים, בדרך כלל. לכן כדאי לחשוב אילו צבעים הילדה אוהבת, לעומת צבעים אחרים, מהם הצבעים השולטים במלתחה שלה – ולבחור את העגילים שמתאימים בצבע לטעמה של הילדה.

מה הסגנון? – אם מדובר בילדה שאוהבת בעלי חיים, אפשר בהחלט לבחור בעגילים בצורת חיות, כמו: דולפינים, כלבלבים, פרפרים, צב ואפילו חיפושיות. תתפלאו לגלות שגם ילדות גדולות יאהבו עגילי חיות, ולו רק בגלל חיבתן לעולם החי. אם הילדה אוהבת מאוד מאכלים מסוימים, כמו תותים או דובדבנים, אין ספק שעגילים בצורות האלה ישמחו אותה.

עבור מי העגילים? – פרמטר נוסף שיש להביא בחשבון הוא  מבנה הפנים של הילדה. לכל מבנה פנים מתאים סוג אחר של עגילים. למשל, לילדה בעלת פנים עגולות מומלץ לרכוש עגילים ארוכים יותר ולהפך – לילדה בעלת פנים ארוכות מומלץ לבחור עגילים צמודים יותר ובעיצוב עגלגל.

לרבים יש נטייה לבחור עגילים בדגמים סולידיים, אולם חשוב לזכור שעגילים בדגמים מיוחדים הם בעלי יתרון מובהק על פני העגילים הקלאסיים – הם לא שגרתיים ומושכים הרבה יותר תשומת לב, ולכן מהווים מתנה מושלמת עבור בנות בכל גיל.

מחפשים עוד רעיונות? רוצים להתייעץ אתנו? צרו קשר!