En

משלוחים והחזרות חינם – עד 4 ימי עסקים התכשיט אצלך

מידע שימושי

מתנה לגיוס

מתנה לגיוס

מה קונים לנערה לפני גיוס? תכשיטי זהב כמובן! במאמר הבא נפרט על מתנות גיוס מושלמות לנערה >

מתנה למשתחררת מצה

מתנה למשתחררת מצה"ל

מחפשים מתנה לחיילת שעומדת להשתחרר מצה"ל? תכשיט זהב זו תמיד מתנה מושלמת >

אתרי תכשיטים - הטרנד הדיגיטלי שעובד

אתרי תכשיטים - הטרנד הדיגיטלי שעובד

האנושות עברה כברת דרך ארוכה מאוד. בכל דבר בעצם. מציורי המערות עד לתערוכות חדשניות ומופלאות של ציורים מעוררי השראה והתפעמות. מציד ממותות וצלייתן עד למסעדות מתוחכמות ומעוצבות המציעות מזון מולקולרי, מבגדים שהיו עשויים מעור אמיתי ולא מעובד (שהיה שייך לבעל חיים חסר מזל) עד לבגדי מעצבים עשויים מחומרים ממוחזרים. באמת דרך ארוכה ומרתקת. התמורות והשינויים לא פסחו על שום אספקט של החיים האנושיים, אופנות באו והלכו, המצאות מתרחשות כל העת וגם עולם התכשיטנות עשה דרך ארוכה ומרתקת. אז איך היום מתחדשים בתכשיטים? בקלות, בנוחות ובמקצועיות.

חמש עובדות מדהימות על זהב

חמש עובדות מדהימות על זהב

הזהב מלווה את חיינו כבר שנות דור. מלבד השימוש במתכת זהב, הנוצצת והיקרה הזו עבור תכשיטים, מוצרים שונים בתעשייה ואפילו בתחום הבריאות, אנו מוצאים ליסוד הזהוב שימושים רבים אחרים. למשל, בתחום הלשוני. המילה "זהב" השתרשה כדי לבטא דבר יקר ערך ויפה. בין הצירופים השונים אפשר למצוא "לב זהב", "ידי זהב", "תלתלי זהב", "חתונת הזהב", "שביל הזהב", "תרנגולת המטילה ביצי זהב" – וכמובן, ירושלים של זהב. אבל האם אתם יודעים הכול על הזהב? בואו לגלות חמש עובדות מדהימות על זהב.

עובדות מדהימות על עגילים

עובדות מדהימות על עגילים

עגילים הם אקססוריז חובה בכל קופסת תכשיטים של כל אישה וכל נערה עדכניות ואופנתיות. אולם עגילים אינם המצאה של הזמן האחרון – ממש לא. למעשה, אם נפליג אחורה בזמן, נוכל למצוא עדויות על ניקוב אוזניים וענידת עגילים עוד לפני שנים רבות. בשנת 2008, לדוגמה, בחפירות ארכאולוגיות בעיר דוד שבירושלים נמצא עגיל זהב משובץ בפנינים ואבני ברקת (אזמרגד). בחינה של העגיל, ניתוח סגנון הצורפות שלו ופרמטרים נוספים הובילו למסקנה שמדובר בעגיל בן 2,000 שנים! וזהו אינו פרט הטריוויה המדהים ביותר שיש לנו לחדש לכם על עגילים, מוזמנים לגלות עוד עובדות על עגילים.

קיצור תולדות מקצוע הצורפות

קיצור תולדות מקצוע הצורפות

איך החל מקצוע יצירת תכשיטים - צורפות להתפתח ?

תכשיטי זהב – היסטוריה של איכות, יופי ומשמעות

תכשיטי זהב – היסטוריה של איכות, יופי ומשמעות

אם אתם שוחרי אומנות וחובבי היסטוריה, אם בכל פעם שאתם נוסעים לחו"ל הבדיקה הראשונה שלכם היא מיקומו של המוזאון העירוני, אם הבילוי המועדף עליכם הוא שיטוט ארוך ומדוקדק במוזאונים השונים בארצנו – בוודאי נתקלתם לא אחת בתערוכות שונות המציגות תכשיטי זהב עתיקים משלל תרבויות ומקומות. תכשיטי זהב נחשבו בעבר לסמל של יוקרה והצביעו על מעמד חברתי גבוה ומעמד כלכלי יציב ובטוח. גם היום תכשיטי זהב מסמלים יוקרתיות, טוב טעם וסמל סטטוס נחשב. בגלל החיבור הזה של העבר והווה, מעניין לבחון את הקשר בין תכשיטי זהב אז והיום

תכשיטי פרחים - חגיגה לעיניים ולנשמה

תכשיטי פרחים - חגיגה לעיניים ולנשמה

יש סוגים שונים של פרחים בעולם. הם מגיעים אלינו בשלל צבעים, צורות, גדלים וניחוחות. כל פרח, מכל סוג שהוא, הוא ייחודי עצמו. לא משנה כמה ייחודי הפרח, מה הגודל שלו ומאיזה סוג הוא – על עובדה אחת קשה לערער, פרחים משמחים אנשים! תכשיטי הפרחים שלנו משמחים ביותר, הם יפים, הם צבעוניים, הם איכותיים וגם הם באים בשלל דגמים ועיצובים. תכשיטי פרחים ממזגים את היופי הטבעי והיופי מעשה ידי אדם ביצירה אחת, מדויקת ומלאת השראה. רוצים להכיר את הקולקציה?

זהב – מאז ולתמיד!

זהב – מאז ולתמיד!

זהב - המתכת הזהובה והיוקרתית מלווה את חיינו כבר משחר ימי ההיסטוריה. נכון להיום ההיסטוריונים עדיין אינם יודעים לומר בוודאות מתי גילה האדם את הזהב ומתי בדיוק הוא החל להשתמש בו, אולם יש עדויות רבות, מאזורים שונים ברחבי העולם, המעידים על שהזהב שימש בתפקידים שונים ובתרבויות שונות. לאורך כל ההיסטוריה האנושית זהב נחשב לסחורה אמינה, כלומר, סחורה שערכה גבוה ובטוח. כיצד אנשים תפסו את הזהב בעבר וכיצד הם תופסים אותו כיום? החלטנו לבדוק.

תליונים מיוחדים – היופי שלך הוא האופי שלך

תליונים מיוחדים – היופי שלך הוא האופי שלך

תליונים אינם סתם תכשיטים הנתלים על שרשרת, הם הרבה מעבר לכך. תליונים יכולים לספר על מי שעונד אותם – עלינו, על הדברים שמעניינים אותנו, על האופי שלנו, על מצב הרוח שלנו ועל תפיסת החיים שלנו. התליונים המיוחדים של youme עשויים מזהב אמיתי 14 קראט וכוללים קולקציות מגוונות לנשים ולילדות. התליונים מגיעים בעיצובים שונים, במגוון גדלים, חלקם משובצים באבני זירקון, חלקם משלבים זהב מכמה צבעים אך כולם-כולם – מיוחדים ומרהיבים ביופיים. מוזמנים להכיר כמה מהתליונים המיוחדים שלנו.