En

בהתאם להנחיות ניתן להזמין כרגיל תוך 6 ימי עסקים התכשיט אצלך

מידע שימושי

איך לבחור תכשיטים לתינוקות?

איך לבחור תכשיטים לתינוקות?

המראה המתוק של פעוטה מאובזרת בזוג עגילים, שרשרת וצמיד הוא שובה לב. עם זאת, חשוב להקפיד על בחירת תכשיטים מתאימים וייעודים לתינוקות. מדובר בעניין שלעתים גובל בפיקוח נפש. התינוקות עשויים להתלהב מהתכשיט הנוצץ ולנסות לטעום אותו. הנה כמה כללים לבחירת נכונה ובטיחותית לתכשיטים לתינוקות ופעוטות.

עגילים מקוריים - המתנה ההולמת

עגילים מקוריים - המתנה ההולמת

להפתיע את הילדה בעגילים מקוריים – איך לבחור נכון? כולנו אוהבים מתנות מקוריות. לתת ולקבל. כאשר מדובר בילדות, מי אמר שעגילים לא יכולים להיות הפתרון? ההיצע העגילים הוא ענק. יש שלל דוגמאות, מגוון סגנונות ועיצובים שונים; מהעגילים הקלאסיים עד עגילים מקוריים ומשעשעים. איך תדעו לקלוע בדיוק לטעמה של הילדה ולשמח אותה? כל התשובות כאן.

להתכשט בטוב טעם

להתכשט בטוב טעם

כשאת עונדת תכשיטים את משדרגת את המראה שלך פלאים. לכל תכשיט תכונה משלו: יש תכשיטי יהלומים, כאלה המשובצים באבני חן, המבחר הוא באמת בלתי נדלה. תכשיט יכול להפוך מראה שגרתי לאלגנטי ומיוחד. כדי להשיג את האפקט הרצוי, כדאי להתאים את התכשיטים לתסרוקת, לצבע השיער, למבנה הפנים ולבגדים שלך. את מוזמנת לגלות איך לתכשט את עצמך נכון ומדויק.

איך והיכן קונים היום עגילים?

איך והיכן קונים היום עגילים?

מאז ומעולם היו העגילים תכשיטים נפוצים ואהובים ביותר. לאחרונה נמצאו הוכחות היסטוריות לכך שנשים וגברים ענדו עגילים מסוגים שונים כבר לפני אלפיים שנה! ואין זה פלא, העגילים מוסיפים אופי ועניין למראה הכללי ומבטאים את האופי והאישיות. גם אתן רוצות להתחדש בעגילים יפים? כמובן! אם כך, עליכן לדעת כי הדרך לרכישה נכונה ונבונה עוברת דרך שתי שאלות מרכזיות: 'איך?' ו'היכן?'

למה חשוב לענוד עגיל מזהב אמיתי אחרי עגיל רפואי?

למה חשוב לענוד עגיל מזהב אמיתי אחרי עגיל רפואי?

כל מי שביקשה לענוד עגיל (או כל פירסינג אחר בגוף) בפעם הראשונה בחייה, מכירה את הפרוצדורה: מנקבים את האוזן בעזרת מחט או אקדח, מגלים שזה לא כואב כמו שזה נראה וזוכים לעגיל זמני, שידוע גם בשם 'עגיל רפואי'. זהו עגיל שאמור לשמור על האוזן ולדאוג שלא יתפתחו באזור דלקות וזיהומים שונים. אולם, גם זהותו של העגיל הראשון שתענדי, אחרי העגיל הרפואי, חשובה מאוד: לא כדאי לענוד כל עגיל. זה מסוכן! עד כדי גרימת נזק שעלול להיות בלתי הפיך.

איך אבדיל בין תכשיט מזהב אמיתי לחיקוי?

איך אבדיל בין תכשיט מזהב אמיתי לחיקוי?

איך אבדיל בין תכשיט מזהב אמיתי לחיקוי? הידעת, על פי הערכת מומחים ב-10% מהתכשיטים הנמכרים לציבור הם מזויפים. כלומר, תכשיטים המוצגים כתכשיטים מזהב אמיתי כשבפועל הם אינם כאלה. במיוחד בשבילך צררנו שלושה טיפים יעילים כדי שתוכלי לדעת אם התכשיט שרכשת, או שאת עומדת לרכוש, אכן עשוי מזהב אמיתי.

עגילי זהב לילדות - בשביל השקט הנפשי

עגילי זהב לילדות - בשביל השקט הנפשי

מה יש בה, במתכת הזהובה והמבריקה הזו שמושכת את העין והלב האנושיים עוד משחר ההיסטוריה? יש הרבה, לא רק יופי, חן והיסטוריה ארוכת שנים – היא הרבה יותר בריאה ומתאמת לגופנו. על התוכנות הייחודיות של הזהב, התאמתו המושלמת לגופנו וטיפים חשובים לשמירת התנוכים הקטנטנים של הבת שלך - בכתבה זו.

אינפקציה באוזן - מניעה ודרכי טיפול

אינפקציה באוזן - מניעה ודרכי טיפול

במקרים מסוימים יש צורך בהתערבות רפואית. אם האזור נשאר נפוח, כואב, אדום ומציק, כדאי לפנות לבית המרקחת או לרופא ולרכוש משחה טיפולית. כל האמור תקף הן בטיפול לתינוקות, ילדות ונשים בוגרת. המדריך חובר על פי ניסיוננו ובשום אופן אינו מחליף התייעצות עם רופא.

האם בטיחותי לענוד עגיל לילדה בת שנתיים?

האם בטיחותי לענוד עגיל לילדה בת שנתיים?

מה יותר מתוק ויפהפייה מלראות תינוקת מתוקה שאת אוזניה הקטנות מעטרים עגילים חמודים? אין ספק שהעגילים מוסיפים חן וקסם לכל אחת ובפרט לתינוקות. אימהות רבות מעדיפות לחורר את אוזני הילדות בגיל צעיר. יש בכך היגיון רב, מלבד העניין האסתטי. עם זאת, חשוב להקפיד על כמה כללים חשובים, הן בבחירת המיקום המדויק בתנוך, הזמן המתאים לניקוב וכמובן, בחירת העגילים הנכונים שיפארו את האוזניים הצעירות. שלל עצות והדרכה מדויקת עבורך ועבור בתך.

סליחה, מה זה בעצם קראט?

סליחה, מה זה בעצם קראט?

קולקציית התכשיטים שלנו כוללת שרשראות, עגילים ותליונים מזהב אמיתי 14 קראט. אבל מה זה זהב אמיתי? איך הזהב נראה בטבע? האם יש זהב טהור? איך אדע לזהות זהב אמיתי? מה זה קראט ומה מסמל המספר 14? כל התשובות והטיפים - כאן