טבעות מגניבות

טבעות מגניבות

! ישנם סוגים שונים של טבעות בנמצא, בעיצובים מגניבים ומיוחדים, הן מתאימות לכל סטייל, סגנון ומטרה וללא ספק יהפכו לתוספת מרעננת עבור כל מלתחה.

טבעות פתוחות

טבעות פתוחות הן הבחירה המושלמת לאשה המודרנית. בעוד שרוב הטבעות מעוצבות בצורה עגולה, טבעות פתוחות, כשמן כן הן, פתוחות משני הצדדים שלהן ועוטפות את האצבע בדומה לספירלה. הן מאוד מיוחדות, אלגנטיות, עדינות ומגיעות בשלל עיצובים מיוחדים בין הדגמים הפופולריים: טבעת פתוחה חצים מסתובבים, טבעת פתוחה לוריאן וטבעת פתוחה סלין.

טבעת פתוחה

טבעות יהלומים

כבר שנים שאנו שומעים עד כמה יהלומים הם חבריה הטובים של כל אשה, ואין אשה שלא תשמח להתחדש בטבעת משובצת ביהלומים אמיתיים. לטבעות יהלומים יש קסם מיוחד והן מנצנצות למרחקים. בין אם אתם רוצים להצהיר כוונות ובין אם להפתיע את האשה שאתם אוהבים יש כמה בחירות שאתן אי אפשר לטעות, כמו למשל: טבעת יהלום דסטני, טבעת יהלום הארלי, טבעת יהלום נסיכה מזהב צהוב.

טבעת יהלום

טבעות מיוחדות

יש טבעות קלאסיות ועל זמניות ויש טבעות מיוחדות בעיצובים מקוריים שלא רואים בכל מקום. הן מתאימות לאשה שאוהבת להביע אמרה ייחודית ותמיד להיות בצו האופנה. באתר יש המון טבעות בעיצובים ממש מיוחדים ומושכים את העין ולו רק בגלל שהן רחוקות מהעיצובים הסטנדרטיים והשגרתיים. בין הבחירות הפופולריות לקטגוריה זו נמצאת טבעת גל מנצנץ מזהב צהוב, טבעת פס בעת העיצוב המקורי, טבעת וי עדין חלקה, מבריקה או עם כדורים, טבעת האלי שבולטת בא-סימטריות שלה ועוד אינספור אפשרויות יפות לבחור מהן את הטבעת המושלמת.

טבעות מיוחדות

טבעות זירקון

סוג נוסף של טבעות מגניבות אלו הן טבעות הזירקון. אבני הזירקון מאוד דומות ליהלומים ומציעות לא פחות יתרונות כמו למשל אותו אפקט מנצנץ במחירים משתלמים. לטבעות משובצות בזירקון יש מראה מאוד מרשים, והן זמינות עבורכם בשלל עיצובים מדליקים ומיוחדים, ביניהם: טבעת לורן העדינה והקלאסית, טבעת טריניטי המיוחדת, טבעת פתוחה ספירלה היפה והמעוגלת, טבעת לבבות אינפיניטי להצהרת כוונות מובהקת, טבעת מחומש בעיצוב ייחודי ועוד שפע של דגמים לבחירה.
2-315002-rings-diamond-yellow-gold-diamondhvs-3

 

 

טבעות זהב חלקות

יש נשים שמעדיפות את המראה החלק והעדין כאשר מדובר בטבעות, ועבורן כל המוסיף גורע. או לחלופין שיש להן המון טבעות מנצנצות ולכן טבעת זהב חלקה ללא מניירות, יכולה להיות התוספת המושלמת. כאן גם אפשר ללכת צעד אחד קדימה ואף לבחור כמה טבעות שישתלבו יחדיו כמתנה אחת. בין האפשרויות שלכם נמצאים דגמים כמו טבעת כדורים, טבעת גאומטרית, טבעת חותם, טבעת הלב שלי, טבעת זהב פעימות לב, טבעת לב מלא ועוד.

heart-of-gold

טבעות על זמניות

טבעות מגניבות יכולות להיות על זמניות. טבעות על זמניות הן כאלו שמתאימות בכל עונה, עבור כל מלתחה, סגנון לבוש או אמרה אופנתית, הן לעולם לא יוצאות מהאופנה ויכולות לשמש את אלו שעונדות אותן לזמן רב. טבעת יהלום איזבל היא דוגמה קלאסית לטבעת על זמנית, כמו גם טבעת נסיכה מזהב צהוב ויהלומים. דגמים נוספים שיכולים לעמוד בקריטריונים הם טבעת צ'ארם לב מזהב לבן, טבעת פס זירקונים או טבעות נוספות שאתם בטוחים שיקלעו לטעם ויהיה להן שימוש רב לאורך השנים.

טבעות חלקות

 

שילוב מתכות

עוד בחירה מגניבה היא כזאת שמשלבת שתי מתכות או יותר בטבעת אחת. אין דבר יפה יותר מאשר הניגוד בין זהב צהוב לזהב לבן, דגמים המשלבים בין שני עולמות הם שיא השיק והסטייל ויש להם אמרה מיוחדת. בין הדגמים לבחירה: טבעת ריבועי אליס, טבעת עיגולי ג'ין וטבעת אלין. שלושתן כאחת פשוט יראו נפלא על כל אצבע.