מתנה לגיוס

מתנה לגיוס

כאשר רוצים להעניק מתנה לגיוס למישהי שעוד רגע מתגייסת לצבא, צריך להקדיש לנושא מחשבה. תכשיטים יהיו תמיד בחירה מעולה - זו מתנה על זמנית שתלווה את הנערה הצעירה לכל אורך תקופתה בצבא, ותזכיר לה שיש מי שמחכה לה בבית. מעבר לכך, בצבא יש חוקים ומגבלות, ולא כל תכשיט יתאים, לכן עליכם לחשוב במונחים של יופי אך גם של נוחות ועדינות כאשר אתם בוחרים את התכשיט המתאים.

כמובן שאתם לא לבד, אנו כאן עם שפע של רעיונות ודגמים. 

עגילים צמודים

עגילים צמודים הם מתנה מושלמת תמיד, אבל הם עוד יותר נהדרים כמתנה לגיוס, מהמון סיבות. הם עדינים ולכן ישתלבו נפלא עם המדים. הם צמודים לאוזן לכן יהיה נוח להתקלח איתם ואפילו לישון, כך שהמתגייסת שלכם תראה ותרגיש טוב בכל מצב. הם קלאסיים, על זמניים, בעלי מראה נקי וישלימו כל אאוטפיט, בצבא וגם באזרחות. 

ב- youme יש לנו המון דגמים של עגילים צמודים ואתם יכולים לבחור את הדגם המועדף עליכם לפי נושא (פרחים, לבבות, פנינים ועוד), לפי צבע המתכת (זהב צהוב, זהב לבן, זהב ורוד) לפי סוג הסוגר (לחיצה, הברגה, תיק תק) או פשוט לפי הדגם שאתם יודעים שהמתגייסת שלכם תאהב. 

2380171 (1) (1).jpg (53 KB)

שרשרת לב

יש משהו קסום בלענוד שרשרת שמישהו מיוחד העניק לך כמה שיותר קרוב ללב. לכן כל שרשרת עם תליון שאתם אוהבים יכולה להתאים כמתנה לגיוס, אבל אנו ממליצים לבחור בשרשרת לב. תקופת הצבא רצופה באתגרים וכרוכה בלא מעט קשיים ושרשרת לב, תזכיר לה שיש מי שאוהב אותה תמיד. 

באתר יש לנו מגוון רחב של שרשראות לב. ישנם תליונים חלקים בעיצוב נקי, אחרים משובצים באבנים. יש שרשראות לב יהלום ותליון לב בעיצוב תלת ממדי רומנטי ומקסים. כל דגם יותר מקסים מהקודם, כך שאנו בטוחים שתמצאו אחד שאתם מעדיפים. 

2340121Y38 (1) (1).jpg (151 KB)

תליון עם חריטה

רעיון נוסף למתנה לגיוס הוא תליון עם חריטה. מה שנפלא באתר שלנו, מלבד האיכות המופלאה של התכשיטים, הוא שאנו מאפשרים לכם להוסיף נגיעה אישית לתכשיטים מסוימים על ידי חריטה. אתם בוחרים את סוג התליון שעליו תרצו לחרוט, ואת את סוג ואורך השרשרת, ומשם השמיים הם הגבול. תוכלו לחרוט תאריך מיוחד, ראשי תיבות, לחבר בין שתי אותיות וליהנות מעוד המון אפשרויות. 

אחד הרעיונות המיוחדים שלטעמנו מתאים גם לגיוס הוא דגם מעגל החיים עם שם מלבני. התליון מעוצב בצורת מעגל החיים עם בר מזהב 14 קראט שמחובר אליו, ועליו ניתן לחרוט את שמה של המתגייסת הצעירה, או כל שם שתשמח לשאת קרוב לליבה. 

צמיד חוליות עדין

נדמה שצמיד החוליות כאן מאז ומתמיד, אך בזמן האחרון יש עליו יותר פוקוס, הודות לווייב הצעיר והעכשווי שמביא אתו. צמיד חוליות המחוברות אחת לשנייה הוא מתנה נפלאה ובעלת ערך מוסף ומשמעות סמלית: החיבור בין החוליות מסמל את יופיו וחוזקו של הקשר האנושי. ובכלל צורתם המעגלית של צמידים מאוד סמלית. הם מסמלים אהבה נצחית, אין להם התחלה ואין להם סוף, ואתם יכולים לבחור בצמיד עם תליון או בצמיד עם חריטה כדי להעביר מסר יותר אישי. 

2310039 (1) (1).jpg (401 KB)

אם אתם מחפשים מתנות לגיוס, אנו הכתובת!

עם מגוון עצום של דגמים ואפשרויות ברמת איכות גבוהה ומזהב 14 קראט, כל מתנה שתבחרו תשמר לעד ותלווה את המתגייסת הצעירה לכל תקופת הצבא ואף מעבר לה. 

בחרו את המתנה לגיוס שהמתגייסת האהובה שלכם הכי תאהב כבר עכשיו דרך האתר!