מתנות מיוחדות בעלות משמעות

מתנות מיוחדות בעלות משמעות

אצלנו באתר תוכלו למצוא המון מתנות מיוחדות בעלות משמעות ותכשיטים שיעזרו לכם לבטא את הרגשות שלכם ולהעניק הרבה יותר מעוד תכשיט.

ריכזנו לכם כמה רעיונות למתנות סנטימנטליות שיישארו חקוקות בלב ושהנשים בחייכם ישמחו לענוד שוב ושוב (וגם קצת להשוויץ).

שרשרת ראשי תיבות

שרשראות ראשי התיבות שלנו מאוד מיוחדות ויש תחת קטגוריה זו כמה דגמים רומנטיים שיגרמו לכל מי שתקבל אותם במתנה להזיל דמעה של התרגשות. קחו לדוגמה את דגם לבבות מאוהבים, אשר כולל שני לבבות שמחוברים אחד לשני ובכל אחד מהם ניתן לחרוט אות אחת באנגלית. שרשרת שתי אותיות המורכבת משתי אותיות מחוברות בלולאה היא גם אפשרות מעולה, ובכלל, יש המון אפשרויות מהממות ששווה לבדוק.

שרשרת לב

שרשרת עם תליון לב מוסיפה רובד ויזואלי לכל ביטוי של אהבה וזאת קלאסיקה שכל אישה תשמח להחזיק קרוב לליבה. במיוחד אם שרשרת הלב מגיעה ממישהו יקר ואהוב, ואז המתנה הופכת ליותר סנטימנטלית באופן אוטומטי. מה שנפלא בשרשרת לב הוא שהיא אינה מחייבת הסברים ומדברת בעד עצמה, כולם יודעים שלב הוא סמל לאהבה וזו דרך לומר "אני אוהב/ת אותך" גם בלי מילים. ישנם המון דגמים של תליוני לב, וכל דגם מאפשר לכם להעביר את מסר האהבה והחיבה בדרך שלכם.

שרשרת אינפיניטי

שרשרת עם תליון אינפיניטי היא התוספת המושלמת לכל תיבת תכשיטים ודרך מיוחדת לבטא אהבה ומחויבות נצחית. זו שרשרת מהממת עם משמעות מיוחדת שתוכלו להעניק כאשר אתם רוצים לבטא עד כמה האהבה שלכם אינסופית ולא תלויה בדבר. שרשראות אינפיניטי זמינות בעיצובים וגרסאות שונות וניתן אפילו לשלב בהן שמות של שניכם, משני הצדדים וכך להוסיף משמעות נוספת ועוד יותר מיוחדת לתכשיט ולקשר שלכם. ניתן כמובן גם לשלב את שמות יורשי העצר בנוסף!

שרשרת חריטה

שרשרת חריטה זו מתנה מתוחכמת ואלגנטית בעלת משמעות שכל אישה תעריך. החלק הטוב ביותר בבחירה בשרשרת חריטה הוא שיש לכם המון מקום להתאמה אישית. אתם יכולים לבחור את סוג השרשרת, את אורכה, את התליון וגם להחליט מה לחרוט – אפשר לחרוט שם, תאריך מיוחד לשניכם, מילה בעלת משמעות, אפשר אפילו לחרוט שני שמות על שני תליונים נפרדים, לשבץ יהלום אמיתי וליצור עיצוב נפלא ואישי ומתנה בעלת משמעות ייחודית.

שרשרת פרסה

מלבד ביטוי של אהבה, ישנם תליונים נוספים שטומנים בחובם משמעות סמלית, כמו למשל הגנה ומזל. דגם פרסת המזל יהיה בחירה מעולה אם אתם רוצים לבחור בתליון נגד עין הרע, שישמור על האישה האהובה עליכם מכל משמר. מאז ומעולם שפרסת הסוס נחשבת לבעלת מזל רב ולקמע שמיוחסות לו סגולות קסם. הגימור החלק של הפרסה מאוד קלאסי ועדין, והתליון מחובר אל שרשרת רולו בשתי לולאות משני הצדדים.

שפע של מתנות מיוחדות בעלות משמעות סנטימנטלית ב- youme

וכמובן, שאנו יכולים להמשיך ולהמשיך עם אינספור רעיונות למתנות מיוחדות בעלות משמעות. אך לפעמים אתם אלו שיוצקים את המשמעות האישית לתוך התכשיטים והעובדה שהם מגיעים מכם, הופכת אותם למתנה מאוד יקרת ערך וסנטימנטלית.

אצלנו באתר יש המון אפשרויות מעולות ותכשיטים מיוחדים בשלל עיצובים קלאסיים ועכשוויים. מוזמנים לבחור את הפייבוריטים שלכם ולשמח את הנשים היקרות בחייכם עם מתנה ייחודית!