סוגים ושימושים שונים של פירסינג

סוגים ושימושים שונים של פירסינג

שימוש בפירסינג הוא נושא שקשור לדימוי העצמי של כל אדם וכמובן לטעם האישי שלו. יש שאוהבים יותר או פחות, יש שנמנעים ויש אפילו כאלה שרואים בזה סמל סטטוס תרבותי ואוהבים לענוד פירסינגים שונים, במקומות שונים בגוף וכאלה המעוצבים בדרך שונה ומגוונת. בקרב הציבור הרחב ישנה דעה שגויה באשר לאביזרים עצמם המשמשים כפירסינג וזו הזדמנות טובה לציין שאין מדובר בעגילים רגילים. כשרוצים פירסינג בטבור, בגבות או אפילו באף – צריך לשם כך להגיע למקום מקצועי, לקבל את כל המידע הדרוש ולבחור את האביזר שהכי מתאים לכך.

פירסינג לבטן (טבור)

פירסינג בטבור הוא אביזר אופנתי לכל דבר ועניין. אמנם רואים אותו בעיקר בקיץ אבל מכיוון שמדובר בפריט שיכול להשתלב עם כל הופעה ועם כל סגנון לבוש – אין ספק שהוא הופך לחלק בלתי נפרד ממי שעונד אותו. חשוב מאד שלא להתפשר על פירסינג שאינו איכותי או כזה שאינו עשוי מזהב. המשמעות של פירסינג לא איכותי עלולה להתבטא בצריבות בעור, אדמומיות או אפילו זיהום. לכן פירסינג מזהב 14 קראט של Youme יהיו מתאימים לכל אחד. כל מה שנותר כעת זה לבחור את צבע הזהב המועדף וסגנון האבן המתלווה.

פירסינג לטבור

פירסינג בננה

השם ההומוריסטי ניתן לסוג פירסינג זה בזכות הצורה שלו. מדובר בפריט מעוגל מעטד שיש לו שני עיגולים שנסגרים בשני הקצוות. בזכות מבנה זה הוא עשוי להתאים בכמה וכמה מיקומים בגוף – פירסינג באוזן, באף, בגבות או בטבור. יש מי שרואים בצורה זו של פירסינג נושא משמעותי בדמות אינסוף או עניין שיש לו התחלה וסוף מוגדרים כך שהאביזר גם יכול להתאים להשקפות עולם שונות. כעת מה שנותר להחליט עליו הוא הצבע של המוט והצבעים של הכדורים שבקצוות.

פירסינג בצורת בננה

פירסינג רפואי להפחתת כאבי ראש ומיגרנות - Daith

פירסינג מסוג Daith  הוא פירסינג מיוחד במינו שיש חשיבות גבוהה מאד למיקום המדויק שלו באחד מחלקי האוזן הפנימיים. אנשים שסובלים מכאבי ראש תכופים או ממיגרנות עושים בו שימוש ומדווחים על הקהל משמעותית בתחושות הכאב שהם חשים. יחד עם זאת, גם מי שלא סובל מתופעות אלה יכול ליהנות מפירסינג באזור מיוחד, מעניין וייחודי וגם כאן יש מגוון גדול לבחור מתוכו תוך התבססות על האופנה והטרנדים האחרונים והטעם האישי של מי שעומד לענוד אותו.

פירסינג Daith

פירסינג מסוג ספטום

ספטום הוא בעצם הנזם הנפוץ והמוכר שעונדים בדרך כלל במחיצת האף. ישנה דעה רווחת שמדובר במקום כואב אך בפועל ההיפך הוא הנכון, שכן מדובר על אזור שיש בו רקמת סחוס דקה ולכן חירור העור אורך כמה שניות בלבד וגם אינו כואב כלל (כמובן שיש אנשים עם רגישויות כאלה ואחרות שחשים כאב בדרגות שונות). יתרון נוסף של פירסינג מסוג זה הוא שאפשר במקרי הצורך לסובב את העגיל פנימה אל תוך חלל האף וכך בעצם להסתיר אותו.

פירסינג ספטום

למה חשוב לשים לב כשבוחרים פירסינג

לא משנה באיזה סוג של פירסינג מדובר – הליקס, טראגוס, ספטום, רוק או כל סוג אחר, מכיוון שמדובר בפעולה פולשנית של יצירת חור בעור הגוף, חשוב במיוחד להתייעץ עם מי שעוסק בתחום זה באופן מקצועי, יש לו ניסיון רב ככל האפשר והוא מכיר פתרונות, שיטות חדישות וכן עדכונים בתחום. לא כל עגיל מתאים לכל מיקום בגוף וכדאי גם לבחון לעומק את סוג העור, העובי שלו ומידת הלחות שלו לפני שמתחילים בפעולה. בזמן הפעולה עצמה חשוב לשים לב שהעגיל יוצא מתוך אריזה שאטומה בוואקום ושמתבצע חיטוי של כלי העבודה. מומלץ לוודא מראש את זמן ההחלמה ופעולות שצריך לבצע בבית על מנת להרגיל את העור לפריט החדש וכך להימנע ככל האפשר מזיהומים או תופעות לוואי אחרות. ברגע שההחלמה מסתיימת, האדמומיות והרגישות בעור נעלמות והפירסינג מקובע במקומו – אין ספק שיהיה מדובר בתוספת משמעותית ומרשימה שתביא איתה לא מעט התרגשות.