עגילי כוכבים זהב

עגילי כוכבים זהב

עגילים מציעים דרך מעולה להביא לידי ביטוי את הסגנון האישי, הם מאירים את הפנים ומוסיפים קצת ניצוץ לכל אאוטפיט שבחרת ללבוש. ישנם סוגים שונים של עגילים, אך אחד הדגמים הפופולריים והאהובים בכל הזמנים אלו עגילי כוכבים.

מאז ומתמיד, התרבות האנושית פשוט מוקסמת מכוכבים. הם מייצגים תקווה, יופי וחיבור למשהו גדול מאתנו. עגילי כוכבים יכולים להוסיף נגיעה קוסמית ועל זמנית ללוק שלך, ולגרום לך להרגיש כמו כוכבת בכל פעם שאת עונדת אותם.

מה כל כך מיוחד בעגילי כוכבים זהב?

הם מיוחדים עבורך מהמון סיבות, במיוחד אם קיבלת אותם כמתנה, מה שהופך אותם לעוד יותר משמעותיים. מעבר לכך, הם יכולים להיות מיוחדים גם מהסיבות הבאות:

סמליות – כבר אלפי שנים שתרבויות ברחבי העולם נושאות עיניהן לכוכבים, אם עבור ניווט ואם כדרך להתחבר למקור השראה ולשאוף להישגים גבוהים. 

אסתטיקה – מאוד מושכים ויזואלית. הם מעוצבים במגוון סגנונות, מסגנונות צמודים ומאופקים ועד עגילים תלויים שמושכים אליהם תשומת לב.

סגנון אישי – אם את אוהבת מוטיבים שמימיים או פשוט נמשכת לכוכבים, הם מציעים דרך ייחודית לבטא סגנון אישי. 

התאמה לכל אירוע – הם יכולים להתאים למגוון רחב של אירועים וסגנונות לבוש, מלבוש יומיומי ועד אירוע רשמי. 

למי עגילי כוכבים מתאימים?

אחד היתרונות הייחודיים לעגילי כוכבים, הוא המבחר הרחב של הדגמים מה שמאפשר התאמה נרחבת עבור:

תינוקות וילדות – הם אביזר חמוד המתאים לילדות, יש דגמים קטנים ופשוטים, לצד חישוקים צמודים עם תליון כוכב. 

נערות – בחירה מעולה גם עבור נערות בגילאים שונים, אשר רוצות להוסיף אישיות וזוהר לאאוטפיט.  

נשים – תמיד אפשר לשלב עם עגילים נוספים, והעיצוב הרבה יותר מעניין וכיפי, לעומת דגמים עגולים פשוטים. ישנם גם דגמים של עגילי כוכבים משובצים יהלומים.

בנוסף הם יתאימו לכל מי שחובבת מוטיבים שמימיים ואפשר לשלב אותם עם תכשיטים אחרים בעלי מוטיב דומה. 

סגנונות פופולריים ודגמים של עגילי כוכבים זהב

אצלנו באתר יש מבחר רחב של עגילים, מזהב אמיתי 14 קראט, כך שכל דגם מציע איכות בלתי מתפשרת ועמידות גבוהה לאורך זמן. בין הדגמים הפופולריים של עגילי כוכבים:

צמודים חלקים 

עגילי זהב צמודים חלקים בעיצוב כוכב מיועדים לאלו שמעדיפות דגמים קלאסיים, פשוטים ומאופקים או לילדות ונערות. דגם כוכב בשני צבעים המשלב בין זהב צהוב לזהב לבן, כולל שני כוכבים בצבעים שונים הנוגעים האחד בשני, זהו דגם עדין ומקסים המתאים במיוחד לתינוקות וילדות. דגם מיוחד נוסף של עגילים צמודים חלקים הוא של כוכב נוגה הכולל קצוות מחודדים בדוגמת פסים ויוצר אפקט תלת ממדי ייחודי. 

צמודים נוצצים 

אם המטרה היא להוסיף מעט בלינג ועניין לעגיל הצמוד, ולוודא שהעגילים מנצנצים ממש כמו כוכב אמיתי, ניתן לבחור בדגמים קטנים ומקסימים המשובצים באבן זירקון יפה ואיכותית. גם כאן יש המון דגמים לבחור מהם מזהב לבן או זהב צהוב, כמו למשל דגם כוכב נילי, דגם מהאגדות, דגם כוכב הצפון, דגם כוכב מנצנץ או דגם של כוכב המשאלות המשובץ ביהלומים המתאים לנשים ולנערות. ועוד. כל הדגמים מיוצרים מזהב אמיתי 14 קראט, כך שמציעים המון יתרונות לילדות, והם זמינים בעיצובים וסגנונות שונים, מה שאומר שכל אחת יכולה לבחור בהתאם לטעמה האישי. 

תלויים 

הדגמים שלנו עדינים ואלגנטיים אך בו זמנית גם נועזים ולוכדים את תשומת הלב, כאשר העגילים התלויים יותר בולטים בהשוואה לעגילים הצמודים. רובם זמינים בעיצוב חישוק המושחל לתוך האוזן וכולל עיטור נוצץ בקצה. עגילים אלו הם תוספת ייחודית ומהנה לכל קולקציית תכשיטים ומתאימים לילדות ונערות שאוהבות לבלוט ולזהור. אחד הדגמים הפופולריים לאלו שמעדיפות הוא כוכב אורנוס, הכולל עיטור קטן משובץ באבן זירקון ומתחתיו זירקון גדול יותר. אלו שמעדיפות דגמים עדינים יותר, יכולות לבחור בכוכב נפטון או פלוטו המקסימים. 

שפע של סגנונות ודגמים לבחירה באתר, ישנם דגמים מתאימים גם לילדות וגם לנשים, מה הפייבוריטים שלך? בחרי כבר עכשיו >>