פירסינג בטבור - In or Out?

פירסינג בטבור - In or Out?

אם אתם מתלבטים האם פירסינג בטבור הוא עדיין טרנד שעובד? סקרנו כל מה שקשור לנושא, אין לנו ספק שבסוף המאמר, תוכלו לקבל ההחלטה.

האם פירסינג בטבור זה כואב? לא ממש

שאלה החוזרת על עצמה הרבה פעמים ואנחנו כאן כדי להשיב. לא, ניקוב פירסינג בטבור לא נחשב בד"כ לפעולה שכואבת במיוחד, ודאי לא בהשוואה לטיפולים במקומות אחרים. יש נקודות שונות מסביב לטבור בהן אפשר ליצור את החור. ההמלצה היא לעשות אותו בחלק העליון. זאת משום שבנקודה הזו אין סחוס אלא רקמות בלבד. במילים אחרות, אנחנו מדברים על טיפול הרבה פחות כואב וגם כזה שנחשב בטוח ונטול סיכונים.

מה מותר ואסור לעשות בשבועות הראשונים אחרי הניקוב

אם אתם רוצים לעשות פירסינג בטבור אנחנו רק יכולים להניח כי לא מדובר על החור הראשון שלכם. אנחנו יודעים כי חורים באוזניים ובכל נקודה אחרת בגוף דורשת ממי שמבצע את הפעולה, ניקוב החור, למעשה לפצוע את הגוף. מכיוון שהגוף מתייחס לפעולה הזו בתור פצע לכל דבר ועניין, אנחנו עלולים לראות תופעות שונות. החל מנטיה לזיהומים ואינפקציה ועד לדימומים חוזרים מהנקודה בה נעשה הניקוב. לכן, יש כמה כללים עליהם בכל זאת כדאי להקפיד:

  1. לשטוף ידיים לפני מגע בפירסינג ואזור הטבור: כמו שאנחנו יודעים, בידיים שלנו ישנם אינספור חיידקים העוברים אלינו בלי שנהיה מודעים אליהם בכלל. לכן, הדבר הנכון לעשות הוא להקפיד על הגיינה אישית כדי לא לסבול מהתפתחות של זיהומים בלתי רצויים.
  2. לא להחליף את העגיל הרפואי עד להחלמה מלאה: אנחנו יודעים כמה אתם משתוקקים כבר להשתמש בעגיל אותו רכשתם לעצמכם, אבל חכו רגע אחד. כאשר אתם נוגעים במקום בו נעשה החור ומחליפים את העגיל הרפואי בעגיל אחר, אתם למעשה מגרים את האזור לחינם. המתינו בסבלנות, כמה זמן שצריך, כדי שתוכלו להחליף את העגיל לכזה שתרצו בו.
  3. כאשר אתם בוחרים עגיל חדש, הקפידו לבחור אחד עשוי זהב אמיתי: העור שלנו עלול לפתח אלרגיה במגע עם מתכות וחומרים שונים. בין היתר, אנחנו יודעים כי רבים מפתחים אלרגיה למתכת, לעגילים עם ציפוי זהב. לכן, ההמלצה היא לבחור בעגילים העשויים זהב אמיתי 14 קראט, שם הסיכוי לפתח אלרגיה וזיהום, נמוך משמעותית!

איך בוחרים את הפירסינג המושלם? נסביר לכם הכל

קודם כל, פירסינג לאזור הטבור לא ממש נראה כמו עגיל חישוק רגיל. בדרך כלל אנחנו מדברים על תכשיט שעשוי מחלק מעוקל הנכנס אל תוך החור בטבור ואליו מחובר התכשיט. אנחנו כן נציין כי אם אתם יודע בעלי רגישות גבוהה, נסו להימנע מענידה של תכשיטים בעלי מוט עבה יחסית, כזה שירחיב את החור ויצור תחושה של אי נוחות.

אחרי שקיבלתם את כל הידע, עכשיו זה הזמן שלכם לבחור בפירסינג בהתאם לטעם האישי שלכם. ב-youme מגוון סוגי דגמים עשויים זהב אמיתי 14 קראט מהממים, כאלו שפשוט יתנו לכם להרגיש הכי יפים בעולם. הכנסו לאתר הבית שלכם לקטגוריית פירסינג ותהנו ממגוון רחב של מוצרים עם אפשרות למשלוח עד הבית בחינם!