שרשראות אות - השרשרת שתמיד עובדת

שרשראות אות - השרשרת שתמיד עובדת

תכשיטים היו מאז ומעולם הרבה מעבר לעדי יפה אשר שימש לקישוט בלבד. אם אנחנו ננסה ללכת אחורה נמצא כי תכשיטים שימשו בשביל לציין בפני אחרים על מעמדם של עונדי התכשיט, למשל כמו בימי הביניים, בני האצולה השתמשו בתכשיטים כדי לספר לאחרים על הונם ועל מעמדם החברתי. בהמשך, שימשו תכשיטים בתור תשורה לכלה צעירה ולבני משפחתה, מה שאיפשר לה להחזיק בהון למרות שלא היה לה חשבון בנק או אמצעים נוספים. היום, תכשיטים משמשים אותנו כדי לספר משהו עלינו. תכשיטי אותיות נותנים לנו את האופציה לשתף ברגע אישי, בטעם שלנו באופנה ועוד. כל זה בלי שנדרש להגיד שום דבר. במאמר הבא נעזור לכם לבחור את התכשיט המושלם עבורכם ועבור מי שאתם אוהבים. 

בואו נדבר רגע על סטייל 

מה זה סטייל? מדובר על האופן בו אנחנו לוקחים שורה של פריטים, מחברים אותם ביחד ויוצרים דרכם סוג של סיפור. לצורך העניין, אם אתם מתכננים להגיע לישיבה חשובה בעבודה, תבחרו בגדים מחויטים קרוב לוודאי ותכשיטים סולידים, אשר יציגו אתכם כמי שמתייחסים לפגישה במלוא הרצינות. לעומת זאת, אם תלכו להופעה של הזמר האהוב עליכם, ככל הנראה תבחרו ללבוש פריטים אשר יסמנו אתכם כמי שאוהבים אופנה, עם פריטים פחות רשמיים וכאלו שעושים חשק לשבת אתכם לשתות בירה בהזדמנות הראשונה. התכשיטים אותם אנו בוחרות ובוחרים לענוד הם חלק מהמכלול הזה. הם חלק מהדרך שלנו להגדיר את עצמנו. היתרון בשרשרת כמו שרשרת אותיות הוא שבאותה הזדמנות, היא מאפשרת לנו להיזכר ברגע סנטימנטלי. אנחנו יכולים לרכוש שרשרת מהסוג הזה לחברה טובה או לקרובת משפחה ואנו יכולות לענוד אותה בעצמנו. שרשרת אות מאפשרת לנו להגדיר את עצמנו ואת הזהות שלנו בלי מילים. 

איך תבחרו את השרשרת המושלמת 

היום אפשר למצוא מגוון עצום של תכשיטים המעוצבים בקפידה. ריכזנו עבורכן רשימה קצרה שתעזור לכן לבחור את השרשרת המנצחת בקלות. 

  • זכרו כי בכל זאת מדובר על שרשרת:  בסופו של יום, אנחנו מדברים על שרשרת אשר נועדה להחמיא לכם. במילים פשוטות, אנחנו מדברים על פריט אשר נועד כדי לגרום לכן להרגיש יפות. לכן, הקפידו לבחור בכזו שמתאימה לסטייל שלכן. אולי כדאי להגיד כאן כי בדרך כלל שרשראות אותיות הן שרשראות המיועדות לא בהיכרח לאירוע מיוחד, אלא לכל יום. לכן, כדאי לבחור בשרשרת קצרה יחסית, כזו שתשתלב עם כל בגד בהצלחה. 
  • חשבו על הגודל של האותיות והאם הן יכתבו בעברית או באנגלית: אין כמובן נכון או לא נכון במשוואה הזאת. הרי בסופו של יום אנחנו מדברים על תכשיט שאמור להתאים לטעם האישי של זו שתענוד את השרשרת. אבל אנחנו כן נגיד כי בדרך כלל אותיות באנגלית נותנות תחושה כאילו העונדת של השרשרת היא 'בת העולם הגדול', כלומר, מי שאוהבת לטייל בעולם בדרך כלל תהנה משרשרת אות עם תליון יפה בו מופיעה אות לועזית. לעומת זאת, מי שמחפשת מתנה סנטימנטלית אשר מזכירה יותר מכל את הבית, יכולה בוודאי ליהנות משרשרת עם אות עברית במרכזה. 
  • כדאי להחליט מאיזה חומר לעצב את השרשרת: יש כאלו שאוהבות שרשראות מזהב צהוב ויש כאלו האוהבות דווקא זהב לבן. כאמור, אין נכון ולא נכון. אבל כן כדאי לציין כי אם מדובר על מתנה, עדיף כמובן לבחור בכזו שתתכתב עם הטעם של מקבלת המתנה לא? 
  • ידעת? את יכולה לעצב שרשרת בהזמנה אישית: באתר של youme תוכלי למצוא מערכת ליצירת שרשרת שם. מדובר על מערכת שתאפשר לך לכתוב את צירוף האותיות אותו תרצי לראות על השרשרת. תוכלי להחליט בעצמך, מהספה בבית, איך תרצי לעצב את השרשרת בדיוק. כך, אם את לא רוצה לבחור באחת מהאופציות הקיימות, את תמיד יכולה ליצור מתנה מיוחדת ואישית, במו ידייך. תוך מתן הוראות מדויקות למעצבת שרק ממתינה להזמנה שלך כדי להכין לך תכשיט לא רק יפה, אלא גם בעל ערך סנטימנטלי. 

יצירה של שרשרת בהזמנה אישית מאפיינת את העידן החדש

אל תחשבי כי את היחידה המעוניינת ליצור שרשרת אות בהזמנה מיוחדת. הבחירה ביצירה של תכשיט המותאם לך או לחברה טובה באופן אישי, תואם את המסלול אליו הולך עולם האופנה כולו. בעידן בו לכל אחד מאיתנו יש את הכוח להשפיע ולהשמיע את קולנו דרך הרשתות החברתיות, הרי שזה לא צריך להפתיע אותנו אם נראה לכך ביטוי גם בעולמות העיצוב. חשוב לומר כי את ממש לא צריכה להיות מי שיש לה ניסיון בעיצוב תכשיטים. כל מה שאת צריכה הוא לתת לעצמך את החופש ליצור. את תגלי מהר מאוד כי כאשר את מאפשרת לעצמך לבטא את עצמך בלי פילטרים, גם את יכולה להפיק יצירת אומנות. דרך האתר של youme, תהני מיצירת שרשרת אותיות מיוחדת בקלות. 

הכוונה חשובה יותר מהמתנה עצמה 

אם אתן בוחרות לתת במתנה שרשרת מהסוג הזה לחברה, אחות או אמא, הרי שאנחנו יודעות כי עצם מתן המתנה מרגש הרבה יותר מהמתנה עצמה. זה הזמן לתת באהבה למי שאתן אוהבות ולזכור להוסיף פתק החלפה. כך האישה לה אתן נותנות את המתנה תוכל להיכנס לאתר ולמצוא את הפריט שיתאים לה בדיוק, מתוך מבחר נפלא של אינספור תכשיטים יפים ומיוחדים במינם.