שרשראות תליון - סגנונות ודגמים

שרשראות תליון - סגנונות ודגמים

שרשראות תליון הן בין התכשיטים הנפוצים ביותר ובכוחן לא רק לשדרג את הסגנון, אלא גם להראות את האישיות המיוחדת שלכם. אילו סוגים של שרשראות עם תליון יש? אספנו לכם כמה דגמים נבחרים. 

תליונים הם בין קישוטי הגוף היותר עתיקים שקיימים, כאשר בעבר, תליונים יוצרו מחומרים שהיו זמינים בטבע כמו למשל אבנים, קליפות, כלי חרס, עצים וענפים או חומרים מתכלים כאלו ואחרים. מאז ומתמיד שתליונים שימשו למטרות שונות ומגוונות מלבד קישוט דקורטיבי, חלקם ניתנו כפרס, כמו למשל מדליות ומדליונים, יש תליונים שמשמשים כקמיעות אשר מייחסים להם כוח כלשהו. ישנם תליונים אישיים של שמות או ראשי תיבות, ישנם תליונים בעלי משמעות דתית או משמעות אישית, יש משכית שזהו תליון נפתח ובו ניתן לשמור תמונות ועוד. 

תליון ושרשרת – שני פריטים נפרדים

אם חשבתם ששרשרת ותליון הם שני חלקים של תכשיט שלם אחד, אתם לא היחידים, יש אנשים רבים שחושבים בדיוק כמוכם. עם זאת, מדובר בשני פריטים שניתן לקנות בנפרד, למרות שישנן שרשראות שמגיעות עם תליון מובנה. אבל לא בכדי מוכרים שרשראות תחת קטגוריה משלהן.

הדגמים והסוגים של שרשראות תליון

התליון מוסיף המון לכל שרשרת והוא משפיע על המראה שלה במידה רבה. כיום ישנם המון סוגים של שרשראות תליונים, כך שכל אחת יכולה לבחור בהתאם לסגנון ולטעם האישי שלה. מעבר לעיצוב עצמו, הדגמים שונים זה מזה גם בסוג המתכת, מה גם שישנם תליונים אשר משובצים באבנים. בין הדגמים היותר פופולריים שקיימים:

  • שרשרת ותליון שם – שרשרת ותליון שם זהו דגם מאוד נפוץ אשר הפך לעוד יותר פופולרי לאחר התכנית "סקס והעיר הגדולה". שרשראות שם אפשר גם לעצב בהתאמה אישית וכך להגיע לדגם מיוחד ובעל ביטוי אישי. סוג זה של שרשראות עם תליונים מתאים כמתנה לאמא, חברה או בת זוג ואת יכולה בהחלט לקנות אותו גם לעצמך כמתנה. 
  • שרשרת ותליון לב – שרשרת עם תליון לב הופכת לבחירה המושלמת כאשר רוצים לבטא אהבה, בין אם זו אהבה אפלטונית ובין אם אהבה רומנטית. בין אם זו אהבה לאם, או לבת ובין אם זו אהבה לעצמך. שרשראות תליון לב נחשבות לבחירה מאוד פופולרית במיוחד בימי אהבה. 
  • שרשרת ותליון בעיצוב מודרני – מכיוון שההיצע כל כך נרחב והאופנות משתנות ללא הרף, היום אפשר למצוא אינספור עיצובים מיוחדים ומקוריים שלא רואים בכל מקום. שרשראות עם תליון בעיצוב עכשווי נראות הרבה יותר חדשניות וייחודיות, הקווים שלהן לרוב ישרים ונקיים, ועיצובן יוצא דופן. 
  • שרשרת ותליון סמלי – כולנו אוהבים ליצוק משמעות לחיים שלנו בצורה כזו או אחרת, ואחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי בחירת תכשיט ולו משמעות אישית. כאן נכנסים לתמונה תליוני פרסה, תליוני אינסוף, תליוני מזלות, תליוני חמסה, תליוני כוכבים, תליון עין הרע ועוד. 
  • שרשרת ותליון חיות – אם בעלי חיים הם אהבה גדולה שלך תליון חיות יכול לבטא אותה בצורה טובה. לא פעם לחיות עצמן יש משמעות אישית שאותה השרשרת מביאה לכדי ביטוי. יש המון סוגים של תליוני חיות ביניהם פרפרים, תמנון, דינוזאור, פיל, דולפין, דג זהב, סוסון ים, צפרדע, כבשה, סוס ועוד. 

ולסיכום עם כל כך הרבה אפשרויות ומגוון רחב של דגמים וסגנונות אנו בטוחים שתמצאי שרשרת ותליון שתאהבי!