תכשיטים בעיצוב אישי - שמות / חריטה

תכשיטים בעיצוב אישי - שמות / חריטה

תכשיטים נחשבים לאחת מהמתנות הפופולריות ביותר שישנן כיום וכמעט שאין אישה שלא תשמח לקבל תכשיט במתנה. אך בעוד שעגילים עלולים לעורר תגובה רגישה של הגוף וטבעות צריכות להיות בדיוק בגודל המתאים, שרשרת זהב תהווה את המתנה הרומנטית המושלמת עבור כל מטרה. מתנה זו תהפוך למיוחדת ורומנטית במיוחד עבור כל אחד ותיגע באופן אישי ועם משמעות.

מה היתרונות של שרשרת בעיצוב אישי?

שרשרת בעיצוב אישי זו מתנה נהדרת וכאן הכוונה היא לשרשרת שמשלבת תליון עם חריטה או עם שם. מתנה מסוג זו מציעה יתרונות רבים הן עבור אלו שבוחרים להעניק אותה והן עבור מקבליה, ביניהם היתרונות הבאים:

שרשרת שם בעיצוב אישי מזהב שרשרת שם בעיצוב אישישרשרת בר שם בעיצוב אישי

ייחוד

לא משנה מה תבחרו לחרוט על תליון השרשרת או איזה אותיות תשלבו יחדיו כדי ליצור את המסר שתרצו להעביר, התוצאה עצמה תהיה מיוחדת במינה ומאוד אישית. שרשרת בעיצוב אישי מיוחדת כי לאף אחת אחרת לא יהיה אותה, היא עוצבה עבור מישהי ספציפית באופן ספציפי ולכן היא אחת ויחידה.

הבעת אהבה

שרשרת בעיצוב אישי עם תליוני שמות או חריטה היא דרך מושלמת ומאוד רומנטית להביע את האהבה שלכם וליצור יחד עם הנשים והאנשים האהובים עליכם זיכרונות חדשים. זו מתנה ששווה לשמור לנצח כי היא מבוססת על הקשר המיוחד שלכם ומעבירה רגשות שתרצו להביע בצורה מרגשת וייחודית.

אידיאלי לכל מטרה

שרשראות בעיצוב אישי מתאימות כמתנה עבור כל מטרה. אפשר להעניק אותן ביום האהבה, ביום הנישואין, ביום הולדת, ביום האם, בבת מצווה, לחברה טובה, כמתנת פרידה, עבור ציון אירועים חשובים בחיים, בחגים ומועדים, מה גם שזו באמת מתנה שמתאימה לכל הגילאים.

מתנה עם משמעות

הענקת תכשיט זו מתנה נחמדה לכל הדעות, אך יותר נחמד כאשר אפשר להעניק תכשיט שיש לו משמעות. הוספת שמות, מילים או חריטה אישית יוצקת משמעות וסמליות לתוך התכשיט, נוגעת ללב ויכולה להשפיע במידה רבה על הקשר שלכם.

מזכרת

בין אם אתם נפרדים מאדם אהוב, בין אם רוצים להביע את אהבתם והערכתם למישהי חשובה ובין אם תרצו לציין אירוע מיוחד, שרשרת בעיצוב אישי עם תליון חרוט או שם יעזרו למקבלי המתנה תמיד לזכור אתכם. כאשר השרשרת מיוצרת ממתכת איכותית כמו זהב, הרי שהיא גם תישמר לנצח ותלווה את אלו שמקבלים אותה בשלבים ומצבי חיים שונים.

מה האפשרויות שלכם?

כאשר מדובר בשרשרת בעיצוב אישי עומדות לרשותכם כל כך הרבה אפשרויות, מה שבאמת הופך את המתנה הזו לכל כך רב גונית. תוכלו לחרוט או לשלב מילות אהבה, ראשי תיבות, שמות פרטיים. באפשרותכם לצרף בין ראשי התיבות של שני הצדדים (המקבל והמעניק). אפשר לחרוט משפט חוכמה לחיים, מילות עידוד, מילות פרידה ובעצם כל מה שתרצו. המגוון הרחב מאפשר לכם להיות כמה שיותר יצירתיים ולהעניק מתנה מיוחדת ומשמעותית.

שרשראות זהב

אם ברצונכם ליצור עיצוב כמה שיותר מיוחד תוכלו להתייעץ עם מומחים בתחום ויחד אתם להגיע לעיצוב השרשרת הרצוי. מלבד החריטה או השם שתוסיפו אפשר גם להחליט על סוג השרשרת ואורכה וכך להיות מעורבים כמה שיותר ביצירת המתנה שבחרתם להעניק.