תכשיטים לאירוע ערב

תכשיטים לאירוע ערב

לאילו אירועי ערב נענוד תכשיטי ערב?

כדי להיות המוקד של האירוע, נשים רבות משקיעות זמן ומאמץ בבחירת הבגד המתאים והאביזרים שישתלבו אתו. התכשיט המושלם יכול לעשות הבדל של שמיים וארץ ולשנות את הלוק מקצה לקצה. תכשיטים לאירוע ערב נהוג לענוד לסוגים שונים של אירועים ביניהם אירועים משפחתיים כמו חתונות, בר/בת מצווה, ברית/ה, חגיגיות יום הולדת או יום נישואין וכדומה. אפשר גם לענוד אותם לאירועי ומסיבות חברה, הרמות כוסית, אפשר לענוד אותם למסיבות סיום או נשפים ואפילו לדייט זוגי כשרוצים להתלבש על מנת להרשים.

איזה סוגים של תכשיטי ערב ישנם?

  • עגילים ארוכים עגילים ארוכים מזהב 14 קראט יכולים להוסיף את הכמות הנכונה של ניצוץ לכל בגד, בכל סגנון ובכל צבע. ישנם סוגים שונים של עיצובים ואפשר פשוט להתנסות כדי להבין מהו הדגם המתאים ביותר לתלבושת שלך. עגילים ארוכים מתאימים במיוחד כאשר לא עונדים תכשיטים על הצוואר, הם ממסגרים את הפנים ומוסיפים ללוק נגיעה של זוהר.

  • עגילי יהלומים יהלומים יכולים להיות הבחירה המושלמת עבור סוגים שונים של אאוטפיטים, עכשוויים ומסורתיים כאחד. עגילי יהלומים יאירו את הפנים ואם משלבים אותם עם שרשרת מתאימה, הם יוסיפו המון שיק וסטייל. יש פעמים שבהם עגילים ארוכים יותר יתאימו, בעוד שבפעמים אחרות עגילי יהלומים חובקים יהיו דווקא הבחירה הנכונה.

  • טבעות עדינות ואלגנטיות טבעות עדינות ואלגנטיות שמשובצות באבני חן או יהלומים הן בגדר חובה, ומומלץ מאוד לשלב אותן עם בגדי ערב. אפשר לערום כמה טבעות על אותה אצבע, לענוד טבעת על כל אצבע או לשמור על מראה קלאסי ונקי של טבעת אחת בלבד, הכל תלוי בסגנון הלבוש שלך.

  • צמידיםרוב הנשים שלובשות בגדי ערב אינן מוותרות על צמידים ובאמת ישנם צמידים שמתאימים ללבוש ערב הרבה יותר מאחרים, ביניהם צמידי טניס. צמידי טניס בעלי עיצוב מעודן ועדין, משובצים ביהלומים, מתאימים לכל בגד או סגנון לבוש ויכולים לאזן בין על התכשיטים האחרים שבחרת לענוד.
  • שרשראותשרשראות יכולות להוסיף המון למראה הערב שלך ולהשלים את הבגד שבחרת ללבוש. סוג השרשרת תלוי המון בסוג המחשוף של הבגד, יש פעמים שיתאימו שרשראות ארוכות ובפעמים אחרות שרשראות צמודות. שרשראות זהב הן בחירה קלאסית ועם התליון הנכון, הן יראו פשוט מדהים.

כיצד משלבים נכון בין התכשיט לבין הבגד?

הטיפים הבאים יעזרו לך לשלב נכון בין תכשיטים לאירוע ערב לבין הבגד עצמו:

  • שימי לב למחשוף – השרשרת הנכונה יכולה להקפיץ את המראה שלך ולקחת אותו לשלב הבא. בחירת השרשרת לא פעם תלויה במחשוף, כאשר מדובר במחשוף א-סימטרי או בצווארון גולף מומלץ לוותר על השרשרת ולענוד צמידים ועגילים.

  • התאימי לעיצוב – עליך לשים לב שהתכשיטים שאת בוחרת מתאימים לעיצוב של הבגדים. במידה והשמלה מעוצבת מבד מודפס או ססגוני, אולי כדאי שהתכשיטים יהיו פחות דומיננטיים כדי שהשמלה תהיה המוקד והם המשלימים.

  • לעיתים פחות זה יותר – לפעמים כאשר לובשים בגד לאירוע נוצץ חושבים שצריך לאבזר עם תכשיטים גדולים ונוצצים, כשבפועל ההיפך הוא הנכון ודווקא תכשיטים קטנים ועדינים יהיו בחירה טובה יותר.

  • בחרו נקודת מוקד אחת – אם יש לך אוסף של תכשיטים גדולים ונועזים, לעולם אל תענדי את כולם יחד. אם בחרת בעגילים גדולים וארוכים, כדאי שתוותרי על שרשרת ענקית, כדי שלא תהיה התנגשות ביניהם.

  • התאימי את הצמידים לאורך השרוולים – כלל אצבע כאשר עונדים צמידים, ככל שהשרוולים ארוכים יותר כך צריך פחות צמידים, ואם כן נענוד צמידים, אז דקים יותר. צמידים גדולים ועבים יראו נהדר עם שמלה ללא שרוולים.

לסיכום, התכשיטים הנכונים יכולים לעזור לך להרכיב לוק מדהים. וזכרי, למרות שיש כללים תמיד אפשר להתנסות ולהביא משהו חדש לחלוטין.