תליוני לבבות - שרשראות לב מזהב

תליוני לבבות - שרשראות לב מזהב

מה המשמעות של לבבות בתכשיטים?

תליוני לבבות הפכו לפופולריים בתחילת המאה העשרים, בעזרתו של המלך אדוארד השמיני שהעניק תכשיט לב לאהובתו באותם הימים עם הציטוט המרגש של בלייז פסקל "ללב יש את הסיבות שלו". אהבתם של השניים היתה מאוד מסוקרת ואפילו הובילה לכך שהמלך ויתר על כס המלוכה בשביל האהבה.

תליוני הלב הפכו לפופולריים בעיקר בגלל חשיבותו של איבר זה בגוף האדם – הלב הוא ליבת האנטומיה האנושית, הוא אחראי על זרימת הדם והוא גם מחזיק אותנו בחיים. במובן הרומנטי, המשמעות של הענקת שרשראות לב מזהב לאדם אחר היא שאנו מציעים חלק מאתנו לאדם שאוהבים. בכל פעם שאותו אדם עונד את התכשיט, הוא יזכור וינצור את האהבה שיש לנו אליו ושחלקנו עמו.

כתוצאה מכך במשך מאות שנים, הלב התגלגל בין צמידים, עגילים, טבעות, שרשראות ותליונים וכיום ניתן למצוא אינספור דגמים וסוגים שונים של תליוני לב, כאשר כל דגם נושא איתו משמעות משלו.

שרשרת ותליון לבבות שלובים

תליוני לבבות ששזורים זה בזה, כמו למשל תליון ושרשרת מזהב "לבבות אהבה" או תליון ושרשרת מזהב "לב ואינסוף", נושאים משמעות עמוקה ומסמלים את אינסופיותה של האהבה. הרעיון שעומד מאחורי הענקת שרשרת כזו הוא אחדות של שני אנשים שחברו יחדיו ברגש של אהבה אינסופית ונצחית.

שרשרת ותליון לב עם מפתח

אם בחרתם להעניק למישהו את המפתח ללב שלכם, כפי שמסמלת שרשרת ותליון מזהב "מפתח הלב", המשמעות היא שאתם מביעים את המחויבות שלכם ואת האמון שיש לכם באותו אדם. תחשבו על זה כדרך לבטא את עצמכם ללא מילים ולומר: הנך חלק ממי שאני ומקומך בתוך הלב שלי. במערכות יחסים רומנטיות הענקת מפתח זהו צעד בעל חשיבות יתרה, המסמל את המעבר לשלב הבא ובו ההחלטה לחלוק חיים ולעבור למגורים משותפים.

שרשרת עם תליון לב

תליון הלב משמש כבר שנים רבות כדרך לבטא אהבה והוא מסמל את היחסים החמים שיש בין בני זוג אוהבים. ישנם אינספור דגמים של תליוני לב, ביניהם: לב מאוהב, לב מופשט, לב קוסמי, לב מאוחד, לב פראי, לב קלאסי, לב חופשי וכל סוג מייצג רובד אחר של האהבה. באופן כללי המשמעות של תליון לב היא אהבה או רומנטיקה. אבל הלב הוא גם מצפן ולכן יכול לסמל את האהבה שלכם כלפי עצמכם ואת הנכונות שלכם ללכת בדרך הלב אל עבר היעדים שלכם.

תליון לב בתוך לב

תליון ושרשרת מזהב "לבבות מופלאים" או "מכל הלב", יהיה המתנה המושלמת עבור אנשים שטיפחו אותנו ושהאהבה שלהם עוטפת אותנו מכל כיוון. לב קטן ומסביבו לב גדול יותר, מהווים תזכורת נפלאה לאלו שהקדישו אחוז ניכר מהחיים שלהם עבורנו, והיו שותפים לתהליכי הגדילה וההתפתחות שלנו, כשהם עוטפים אותנו באהבה גדולה לאורך כל הדרך.

תליון   LOVE

אהבה היא רגש מופשט ולא תמיד חייב להיות מושא לאהבה. אנו בהחלט יכולים לבחור להיות אנשים של אהבה שאינה תלויה בשום גורם חיצוני. תליון LOVE מקדש את קונספט האהבה כדרך חיים, ומזכיר לנו להיות ולחיות את חיינו באהבה גדולה. בנוסף תמיד אפשר להעניק אותו כמתנה לאנשים אהובים.

אם חיפשתם את שרשרת הלב המתאימה ביותר, אך לא הייתם בטוחים באיזה דגם לבחור, אנו מקווים שהמדריך שלנו הצליח להוביל אתכם לכיוון הנכון. וכמובן, שאנו כאן אם אתם זקוקים לעוד הכוונה!