לקנות תכשיטים באינטרנט

לקנות תכשיטים באינטרנט

העולם בכף ידך – על צרכנות בעידן האינטרנט

כללי הצרכנות בעולם המודרני מתעדכנים כל הזמן, אולם מהפכת הידע שחולל האינטרנט בשני העשורים האחרונים הפכו את הכללים ושינו את החוקים.
עד לפני רק כמה שנים יכולנו לרכוש מוצרים בחנויות באופן מסורתי, ולהתעדכן בחידושים האחרונים באמצעות מגזינים ובעת ביקורים בחו"ל.
היום הכול אחרת, האינטרנט יצר עבורנו עולם גלובלי מלא בתוכן, והאפשרויות בלתי מוגבלות.
המהפך מתבטא לא רק בשפע האפשרויות, בכמות המוצרים הענקית שנמצאת במרחק כמה הקלקות ובאפשרויות הבחירה הרבות - אלא גם בשירות.
היום ברור שהלקוחות הם הדבר החשוב ביותר בכל המערך, והדבר ניכר הן בהקדשת המאמצים לצור עבורם חוויית קנייה טובה ומכבדת, הן ברתימת כלים טכנולוגיים לטובת הנגשת השירותים והן בהגדלת המבחר ובשיפור מתמיד.
אנו ב-youme גאים לקחת חלק בתהליך העולמי הזה ולהעניק ללקוחות שלנו, בישראל ומחוצה לה, חוויית קנייה משובחת, בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בלי להתפשר על איכות התכשיטים. חוויית הקנייה אצלנו היא מקיפה וכוללת, החל מאתר מונגש וידידותי, דרך שירות משלוחים מהיר ואדיב, וכמובן, מחלקת שירות לקוחות זמינה ומסבירת פנים, שעומדת לשירות לקוחותינו בכל שלב, גם לאחר הרכישה.

למה משתלם יותר לרכוש תכשיטים אונליין?

קודם כול, זה עניין של נוחות.
במקום לצאת מהבית, לנסוע, לחפש חנייה, לא למצוא, לחפש חניון, לשלם, לצעוד ברגל לחנות, להידחק בין לקוחות אחרים ולא להספיק לראות את כל המבחר, אפשר לגלוש לאתר בנוחות, בכל שעה ובכל מקום שמתאים לכם, לדפדף בין הקטגוריות, לסנן לפי העדפות אישיות ולבחור. גם המחיר באתר יהיה בדרך כלל טוב ומשתלם יותר מאשר בחנות רגילה.
בנוסף, מערכת הסליקה שעימה אנו עובדים מבטיחה רכישה בטוחה ומאובטחת. פרטי האשראי אינם נשמרים בשום מאגר ומשמשים ברגע הרכישה בלבד.

מקבלים בדיוק את מה שמזמינים

כיוון שאנו עדיין מצויים בעיצומו של מעבר עולמי מרכישה בחנויות לרכישה ברשת, עולים פעמים רבות חששות כמו, "האם התכשיט שארכוש באתר יהיה לטעמי, או שהוא נראה יפה רק בתמונות ובפועל יגיע תכשיט 'עייף', נטול ברק ומשומש?"
זו שאלה לגיטימית, הרי בחנות פיזית אתם יכולים לראות בעיניים את התכשיט ולהתרשם ממנו, בעוד שבקנייה מקוונת ההתרשמות היא באמצעות תמונות.
ובכן, ראשית, חשוב להדגיש: התכשיטים שלנו עשויים מזהב אמיתי 14 קראט. אנו לא מתפשרים על איכותם של התכשיטים. תכשיטי זהב לעולם אינם משחירים, אינם מחלידים ואינם מתקלפים. התכשיטים שאתם רוכשים ב-youme יישארו יפים ונוצצים לנצח.
שנית, כדי שתוכלו לקבל אמת מידה לאיך התכשיט נראה על האוזן או הצוואר, השקענו בתמונות איכותיות המראות את הפרופורציות בכל תכשיט, וכן כתבנו בכל דף תכשיט מהן המידות שלו.
כל אלו יבטיחו שתקבלו בדיוק את מה שהזמנתם.
לדוגמה, כך נראה עמוד פיל מנצנץ בקטגוריית עגילים צמודים לילדות.

שלישית, כדי שתוכלו להיות בטוחים לחלוטין שאתם בידיים טובות ואוהבות, החלטנו על מדיניות גמישה ומאפשרת של החלפת תכשיטים או החזרה.

עדיין לא בטוחים? מוזמנים לקרוא מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו.