מתנות לגננות ומורות

מתנות לגננות ומורות

מורות וגננות מלוות את ילדינו לאורך שנות הלימודים הרבות שלהם, מהגן, דרך בית הספר ועד לתיכון, והן הופכות לדמויות מרכזיות שמבלות עם הילדים שלנו בכל יום למשך שעות רבות. לכן זה טבעי שבזמנים ומועדים מסוימים במהלך השנה, נרצה להביע הכרת תודה, לאלו שמשקיעות את זמנן ומרצן בטיפוח דור העתיד, והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי רכישת מתנה ייחודית. 

ישנן המון מתנות אפשריות לבחור מהן, אך כולנו נסכים שאין באמת תחליף לתכשיטים! אצלנו ב- youme תוכלו למצוא מגוון גדול של תכשיטי זהב מעוצבים וטרנדיים שיעזרו לכם להפתיע את הגננת או המורה האהובה, ולהעלות לה חיוך על הפנים עם תכשיט זהב שתוכל לנצור לכל החיים. 

מתי לקנות מתנה לגננות ומורות?

הזמן הנפוץ ביותר לקניית מתנות לגננות ומורות הוא סוף השנה. עם זאת, יש לא מעט אירועים וציוני דרך לאורך השנה, אשר גם יצדיקו מתנה, כמו למשל:

  • חגים – ראש השנה, פסח או חגים אחרים הם זמן מושלם להעניק תשומת לב מיוחדת למורות ולגננות של ילדיכם. יש המון תכשיטים מיוחדים שיאפשרו לכם לשמח את הלב ולבטא את הערכתכם. 
  • יום המורה – יום המורה נחגג בדצמבר, בסמוך לחג החנוכה או בכ"ג בכסלו ליתר דיוק. יום המורה מציע הזדמנות מיוחדת להביע הערכה לגננות ומורות על עבודתן החשובה ולהעניק להן מתנה.  
  • יום הולדת – למורות ולגננות מגיע להרגיש מיוחדות גם בימי ההולדת שלהן. לקראת המועד אפשר לאסוף כסף למתנה ולצרף עוגה כדי לחגוג את קיומה ולהראות שאתם מלאים בהערכה.
  • היום האחרון ללימודים – עם סיום שנת הלימודים, בחרו במתנה שתזכיר לגננת או למורה את הזמנים המהנים שחוו ביחד עם הילדים ותשמש כמזכרת מקסימה. 

 

הוסיפו נגיעה אישית לביטוי הערכה

מכיוון שגננות ומורות הן דמויות משמעותיות בחייהם של ילדינו, אנו ממליצים להוסיף למתנה נופך אישי, באמצעות חריטה. שרשרת חריטה היא המתנה המושלמת לכל גננת ומורה, באמצעות החריטה אתם יכולים ליצור מזכרת מיוחדת ולהראות שהקדשתם מחשבה, זמן ואנרגיה בקניית המתנה ושבאמת היה חשוב לכם להעניק מתנה בעלת משמעות. 

חריטת תאריך מיוחד, מילות תודה או מסר מעצים, תהפוך את המתנה שלכם לייחודית. העיצוב של התכשיט אחד ויחיד ולא יהיה כזה תכשיט לאף אחת אחרת, שגם זהו מסר מקסים. 

מתנות עם משמעות סמלית

אם אתם רוצים להפתיע את המורה או הגננת עם תכשיט כדי לומר לה תודה או כדי לבטא הערכה, תוכלו לבחור בתכשיט בעל משמעות סמלית מתוך המבחר הרחב שזמין עבורכם באתר. אחת הצורות היותר סמליות ואהובות לאורך השנים היא הלב. לתכשיטי הלב יש המון משמעות, והם מביעים מסר ברור – "אנו אוהבים אותך", או "גם כשדרכינו נפרדות, תמיד ננצור אותך בלב". 

בין אם תבחרו בעגילי לבבות צמודים או תלויים, בין אם בשרשרת עם תליון לב, בין אם בצמיד או טבעת בעלי אותו מוטיב ובין אם בסט שלם, אנו בטוחים שהמורה או הגננת יתאהבו במתנה שלכם. 

שפע של תכשיטים קלאסיים ועכשוויים שיהיו מושלמים כמתנה

למורות ולגננות שמלוות את ילדיכם לאורך אחוז ניכר מהיום מגיע את הטוב ביותר. אצלנו באתר תמצאו תכשיטים איכותיים מזהב אמיתי 14 קראט, ברמת איכות גבוהה וגימורים מרשימים. 

המבחר הרחב של העיצובים, החל בדגמים קלאסיים ועד מודרניים, מבטיח שתמצאו לכל אחת תכשיט יחיד ומיוחד שניתן לענוד על בסיס יומיומי או לאירועים מיוחדים וליהנות למשך שנים!

בחרו את המתנה המושלמת לגננות ומורות בקלות דרך האתר. תכשיט הזהב שרכשתם ייארז באריזה יוקרתית וישלח עד הבית תוך ימי עסקים בודדים!