תכשיטי חמסה: הכי ישראלי שיש

תכשיטי חמסה: הכי ישראלי שיש

לחשש מפני עין הרע יש המון ביטויים לאורך ההיסטוריה, מה שהוביל ליצירתם של סמלים אשר יספקו את מרב הגנה, אחד מהם הוא החמסה. חמסה, זהו סמל בצורת כף יד (סימטרית משני צדדיה), אשר לפעמים משולבים בה סמלים נוספים לאקסטרה הגנה כמו עין, מגן דוד ואחרים. את החמסה נהוג לתלות בפתח הבית, ברכב, על מחזיק המפתחות או לענוד אותה כתכשיט. 

בין אם אתם מעדיפים תליון חמסה, טבעת או צמיד, לנו יש את התכשיט המושלם עבורכם. כל התכשיטים שלנו מיוצרים מזהב אמיתי 14 קראט, מה שמבטיח הגנה לאורך זמן ותכשיט איכותי שילווה אתכם לכל מקום שאליו אתם הולכים.  

דרכה של החמסה לישראל

למרות שהיא נחשבת לאחד הסמלים הכי ישראלים שיש בסביבה, הפופולריות של החמסה משתרעת הרבה מעבר לגבולות הגיאוגרפיים של ישראל, כשהיא עשתה את דרכה אלינו מצפון אפריקה ומארצות ערב. כיום היא נחשבת לאחד הסמלים הישראליים ביותר שיש להגנה ומזל, ובעתות משבר ומלחמה לחמסה יש משמעות מאוד עמוקה ותכשיטי החמסה הפכו לבחירה פופולרית שמתאימה לכל אישה, בכל גיל ועבור כל מטרה. 

איך את מעדיפה לענוד את החמסה שלך?

אצלנו ב- youme תוכלו לבחור איך לענוד את החמסה שלכם, עם מגון רחב של אפשרויות לבחור מהן: 

שרשרת ותליון חמסה

אחד הדגמים הפופולריים והאייקוניים ביותר שיש לנו הוא שרשרת ותליון חמסה מזהב 14 קראט. רוב תליוני החמסה בגזרה הזו מעוצבים עד לרמת הפרט הקטן, כשהם כוללים עיצובים מסולסלים, פרטים מורכבים או שיבוץ אבנים, הם הרבה יותר מסתם עוד אביזרים, אלא תליון שנמצא קרוב ללב תמיד. 

שרשרת ותליון חמסה עם מגן דוד

למי שמחפש חיבור עמוק יותר לשורשים הישראלים, תליון חמסה עם מגן דוד במרכז יהיה שילוב מושלם. מגן דוד הוא אחד הסמלים המובהקים של היהדות ותזכורת מוחשית להיסטוריה, האמונה והחיבור לעם, ויחד עם ההגנה שמספקת החמסה, זהו ללא ספק התכשיט המושלם.

טבעת פתוחה חמסה

דגם נוסף המתאים לרוח התקופה זו טבעת פתוחה מזהב צהוב או זהב לבן 14 קראט בעיצוב חמסה. טבעת זו ייחודית בזכות העיצוב הפתוח והעכשווי הכולל שתי חמסות בשני קצוות הטבעת, ומשלב בין הישראליות המודרנית לבין מסורת עתיקת יומין. העובדה שטבעת זו מיוצרת מזהב, הופכת אותה להרבה יותר מאביזר אלא לירושה שתעבור מדור לדור בתוך המשפחה.

שרשרת שם וחמסה

אפשרות נוספת שעומדת לרשותכם היא שרשרת השם האייקונית שלנו ב- youme אשר מאפשרת לכם לשלב בין שמות של הנשים האהובות בחייכם, לבין כוח ההגנה והמזל שמספקת החמסה. כל שרשרת תספר סיפור ייחודי, כאשר באפשרותכם לבחור את סוג המתכת והעיצוב שאתם מעדיפים ולהעניק את השרשרת כמתנה.

שרשרת ותליון חמסה משובץ באבנים

אם תמיד העדפתם את המראה הזוהר, תליון חמסה משובץ באבני זירקון יהיה בחירה מעולה, המתאימה לנשים בכל גיל, כולל נערות. הוא מנצנץ אך עדין ואפשר לבחור באורך השרשרת הרצויה מבין 3 אורכים אפשריים או לענוד עם שרשראות אחרות למראה שכבות טרנדי ועכשווי.

בשורה התחתונה, 

תכשיטי חמסה הם הרבה יותר מ"סתם" תכשיטים, אלא סמלים בעלי משמעות אמיתית, אשר מחברים אותנו למסורת ולישראליות. בכל דרך שתבחרו לענוד את החמסה שלכם – כתליון, טבעת או שרשרת שם, אתם יכולים להיות בטוחים שתזכו לאיכות בלתי מתפשרת ולעמידות שתשמר לשנים.

כל התכשיטים שלנו מעוצבים מזהב 14 קראט, במגוון עיצובים ובמומחיות גבוהה, באחריות, כך שתוכלו להעניק אותם במתנה או לענוד אותם קרוב לגוף, וליהנות מתכשיט יפה ובעל משמעות עמוקה! מוזמנים לבחור את תכשיט החמסה שלכם כבר עכשיו דרך האתר!