איך יעבוד גוגל שופינג בנובמבר השנה עקב המלחמה 2023

איך יעבוד גוגל שופינג בנובמבר השנה עקב המלחמה 2023

בזמנים רגילים, שופינג איי אל, חל בתחילת נובמבר ונמשך ל- 48 שעות. השנה גוגל שופינג יתחיל בזמן, אך יימשך למספר שבועות ולא רק ל- 48 שעות כהרגלו, על מנת לעזור כמה שיותר לעסקים בארץ.

הזמן המושלם לקנות מוצרים כחול לבן

עם כל מה שקורה בארץ ובעולם, יש המון צרכנים שמעדיפים לקנות מעסקים כחול לבן. קניה מעסקים מקומיים היא סמל לאחדות, חוסן ותמיכה בעסקים מקומיים. רכישה מעסקים כחול לבן גם תורמת לכלכלה המקומית, ומבטאת סולידריות ותמיכה בלתי מעורערת בחוסן הקולקטיבי וביכולת של ישראל להתגבר על משברים, בתקופה כה סוערת.

מכיוון שהרבה עסקים מתמודדים עם המציאות הקשה של המלחמה, גם מהפן הכלכלי, ובהתאם להלך הרוח הכללי בו רבים מתגייסים לעזור ולשמר את כוח האחדות, גם בגוגל שופינג חלים שינויים והתאמות, אחת מהן היא לתת תקווה לעסקים ישראליים ולהאריך את חג הקניות מ- 48 שעות למספר שבועות. בדרך זו גוגל מאפשרת לעסקים להגיע לקהל רחב יותר, להציע את המבצעים שלהם בפלטפורמה וחשיפה רחבה, ולאפשר להם להבטיח את קיומם ולעודד את צמיחתם, גם כאשר המציאות אינה יציבה.

החשיבות של תמיכה בעסקים מקומיים

בזמנים מאתגרים כמו עתות מלחמה, אנשים רבים מתמודדים עם לא מעט אתגרים, כל שכן העסקים המקומיים. לכן תמיכה בעסקים ישראלים זו בחירה שכל ישראלי יכול וצריך לקחת על עצמו. בתקופה בה ישנם מבצעים והנחות, המון צרכנים יכולים לתרום ולהירתם להחייאת הכלכלה הישראלית.

אנו עדים מיום ליום כיצד לעם יש את הכוח לחולל שינוי וגם כצרכנים אנו מחזיקים בכוח לחולל שינוי מהותי, לא רק בחייהם של הנפגעים, אלא גם בעתידם של עסקים ובנרטיב הקולקטיבי, כל שכן בכלכלה ובעתיד של כולנו.

הזמן להתחבר לסמלים הלאומיים

גם אנחנו ב- youme מציעים מגוון מבצעים חמים בתקופת shopping IL כל תכשיטי הזהב 14 קראט האיכותיים שלנו זמינים בהנחה של 15%, כולל תכשיטי מגן דוד וחמסות, אשר סופר רלוונטיים לתקופה. כאשר רבים נקראים לדגל, אין זמן מתאים יותר לענוד תכשיט עם הסמל הלאומי שלנו – מגן דוד, סמל המופיע במרכזו של דגל ישראל ובעל משמעות עמוקה לעם היהודי. באתר יש גם מגוון של תכשיטי חמסה מעוצבים מזהב אמיתי, סמל אשר על פי האמונה מספק הגנה מפני עין הרע ומעניק שמירה לאנשים החשובים לכם מכל וכל. תוכלו גם לקנות שרשראות עם תליון "חי", המזכיר שעם ישראל, עם הנצח חי וקיים, וימשיך להתקיים תמיד, על אף האתגרים והאיומים סביב. זאת לצד תכשיטים נוספים של המותג, ושלל דגמים טרנדים שיהיו מתנה נהדרת, וישתלבו בכל אוסף תכשיטים.

כל התכשיטים שלנו ב- youme מיוצרים מזהב אמיתי 14 קראט, זמינים בעיצובים שונים ומאופיינים עם רמת איכות גבוהה, כאשר לאורך תקופת shopping IL יהיו זמינים עבורכם בהנחה של 15% על כל האתר, כך שתוכלו להתחדש, לשמח את עצמכם או לפנק את האנשים היקרים לכם, עם מתנות שבזמנים אלו, מקבלות משמעות עמוקה.

מוזמנים לבדוק את כל המבצעים השווים שיש שלנו באתר כבר עכשיו!