En

משלוחים והחזרות חינם – תוך 3 ימי עסקים התכשיט אצלך

מידע שימושי

איך לנקות תכשיטי זהב?

איך לנקות תכשיטי זהב?

תכשיטי זהב ייחודים בכך שהם אינם "מזקינים". המתכת המיוחדת הזו אינה מחלידה לעולם. תכשיטי זהב נשמרים לנצח, יפים ונוצצים. בשביל שנוכל ליהנות מהם ומיופים, כדאי להכיר את השיטות (הקלות להפליא) לניקיון תכשיטים ולתחזוקה שלהם. יש לך כמה דקות? מוזמנת לקרוא איך לנקות תכשיטי זהב ואולי על הדרך לנפץ מיתוס או שניים...

הצמוד שלך - צמידי טניס, המתנה שנשארת לנצח

הצמוד שלך - צמידי טניס, המתנה שנשארת לנצח

מעטים התכשיטים שאפשר לכנות אותם "תכשיטים לכל החיים" תכשיטים הם פעמים רבות עניין של אופנה, של גיל ואפילו של מצב רוח. כל זה נכון בדרך כלל, אבל לא במקרה של צמידי טניס. צמידי טניס לאישה הם תכשיטים שנותנים מכל הלב (או קונים לעצמנו) והם איתנו לתמיד. צמידי טניס עשויים מזהב אמיתי (זהב צהוב או זהב לבן) משובצים בעשרות יהלומים זעירים ועשויים בטכניקה מיוחדת המעניקה להם תכונות ייחודיות ומראה בלתי נשכח. את מוכנה להכיר את הצמוד שלך?

צמידי טניס – אלגנטיות ויוקרה

צמידי טניס – אלגנטיות ויוקרה

חובבות המראה האלגנטי שבינינו מכירות את התכונות המופלאות של צמידי הטניס. אחרות ודאי ראו את הצמידים המיוחדים האלו מקשטים זרועות וחשקו בהם... הכתבה הזו מיועדת עבורכן, עבור אלו שיש להן צמיד טניס ועבור אלו החושקות בתכשיט היפהפה הזה. אחרי הכתבה הזו תסתכלו אחרת על צמידים, ואולי גם על טניס, מה שבטוח, יהלומים ייראו לכן אחרת לגמרי.

יהלום - הכוח של הטבע

יהלום - הכוח של הטבע

תכשיטי יהלומים הם חוד החנית של ענף התכשיטנות. תכשיטי יהלומים משלבים את כל היופי וההדר של משאבי הטבע הקסומים והנחשקים ביותר. אצלנו תוכלו למצוא צמידי יהלומים, צמידי טניס, מיוחדים ואיכותיים לאישה. הצמידים שלנו עשויים עבודת יד, מחומרי גלם נבחרים ומוקפדים ובהתאם לסטנדרטיים בינלאומיים. אולם מה הוא בעצם יהלום? מה סוד קסמו ואיך הפך היהלום לפריט נחשק כל כך כבר מאות ואלפי שנים. על כל זאת ועוד, בכתבה הבאה

התוספת שתופסת - עיטור לשרשרת שם

התוספת שתופסת - עיטור לשרשרת שם

שרשראות שם הם מתנה אולטימטיבית שכיף להעניק ומרגש לקבל. שרשרת שם תמיד תהיה מתנה אישית שמקבלים מהאנשים האהובים ואוהבים ביותר. כדי לשדרג את המתנה המוצלחת הזו ולהפוך אותה לעוד קצת יותר מרשימה - מומלץ להוסיף עיטור מיוחד. כאן סקרנו את מבחר העיטורים שלנו, כדי שתוכלו להחליט איזה עיטור תרצו להוסיף לשרשרת השם שתיתנו במתנה שכולה נימה אישית ואהבה אין קץ.

כל הנוצץ הוא זהב וזירקון

כל הנוצץ הוא זהב וזירקון

עגילי זהב הם תכשיט יפה ומרשים לכל הדעות, אך עגילי זהב המשובצים באבן זירקון איכותית ויפה הם שדרוג מוצלח במיוחד למראה הנוצץ והבלתי נשכח. אבני זירקון הם האוצר הטבעי והישיר של הטבע המוגש לנו בשלל צבעים ועם תכונות ייחודית. אבני זירקון משתלבות היטב בעגילים לילדות ובעגילים לנשים. אז מה היא בעצם אבן זירקון ובאילו עגילים אפשר לראות אותה - על כל אלו ועוד בכתבה הבאה

ילדים - זהב!

ילדים - זהב!

האוצרות היקרים שלנו פוגשים את האוצרות היקרים בעולם - תכשיטי זהב. המפגש מבטיח רגעים מרגשים מלאי סטייל ויופי. אם גם אתם אוהבים את המראה המיוחד של ילדים מקסימים עונדים תכשיטים, בטח שאלתם את עצמכם: מאיזה גיל כדאי לענוד לילדים שרשרת זהב? אילו דגמים מתאימים במיוחד לילדים ומה אורך השרשרת הרצוי? על כל אלו ועל שאלות נוספות בכתבה הבאה

תכשיטים לנשים – יופי ואופי נפגשים

תכשיטים לנשים – יופי ואופי נפגשים

תיבת התכשיטים שלך אינה אוצרת בתוכה מתכות בלבד. היא תיבת אוצר, אוצר של זיכרונות, אוצר של סיפורים, אוצר אמיתי שמלווה אותך בתחנות חייך. התכשיטים שלך לא מספרים רק לך סיפורים, הם מספרים אותך לעולם. דרך התכשיטים שאת עונדת אפשר ללמוד עלייך לא מעט... בחרנו לסקור כמה מהתכשיטים המיוחדים שלנו, כדי שתוכלי לבחור את התכשיט המיוחד שלך, שיתאים לך, לאופי שלך, למי שאת בוחרת להיות בכל יום מחדש.

פנינה - ברכת הים

פנינה - ברכת הים

פנינים הן אבני חן מיוחדות. הן באופן שהן נוצרות, הן בצורתן העגלגלה, החלקה והמיוחדת והן בצבען הייחודי. פנינים מלוות אותנו כבר שנים רבות. בחפירות ארכיאולוגיות נמצאו תכשיטים משובצים בפנינים וכן קיימות עדויות רבות לשימוש באבן המיוחדת הזו. אם תמיד שאלתם את עצמכם כיצד נוצרת הפנינה, ואם מתחשק לכם לגלות באילו תכשיטים בחרנו לשבץ פנינים, אתם מוזמנים לקרוא כאן.

השם שלה - האופי שלה

השם שלה - האופי שלה

שרשרת שם תמיד תהיה מתנה נהדרת ורלוונטית. אנחנו בחרנו להפוך אותה למתנה מושלמת. איך? על ידי האפשרות לבחור – לבחור הכול! את הגופן, את סוג המתכת את עיצוב השרשרת ואורכה. כי שם פרטי הוא הדבר הכי אישי והכי מיוחד שיש, אז למה ששרשרת השם לא תהיה כזו? מוזמנים לגלות איך לבחור שרשרת שם בעיצוב מותאם ומדויק.